כבל אופטי איכותי – על מה מדובר?

הרבה אנשים שומעים על סיבים אופטיים ועל כבל אופטי למגוון שימושים שונים. כיוון שרוב האנשים אינם עוסקים בתחום הכבלים והאלקטרוניקה, הם אינם יודעים על מה מדובר. מאמר זה יספק לכם את כל המידע אודות כבל סיב אופטי וכל הנקודות החשובות עליו.

מהו סיב אופטי?

סיב אופטי עשוי מזכוכית ומטרתו היא לאפשר העברה של אור מקצה אחד לקצה שני. את הרעיון של שימוש בסיב זה על מנת להעביר אינפורמציה, הגה מר קאו הסיני כבר בשנת 1966 וזאת משום יתרונותיה של השיטה וזאת בהשוואה אל העברת מידע באמצעות כבלים שעשויים מנחושת. בשנת 1970 ייצרו באמריקה את הסיב האופטי הראשון. כיום משתמשים בשני סוגים של סיבים אופטיים, הראשון הוא סיב חד אופן בו מועבר סוג אחד של מידע ואילו השני הוא סיב רב אופן, בו מועברת אינפורמציה במקביל במספר אופנים.

היכן משתמשים בסיב אופטי?

יש מגוון שימושים לסיב האופטי, אם באינטרנט, טלוויזיה בכבלים, בתקשורת נתונים, רשת מחשבים וכמובן נעשה שימוש רב בסוג של כבל סיב אופטי בתקשורת של טלפוניה. יש לזכור שסיבים אלו גמישים מאוד, דבר שמהווה יתרון גדול מאוד שמוביל לשימוש אינטנסיבי בהם. היתרונות של כבל אופטי/סיב אופטי וזאת לעומת כבלים מנחושת, באים לידי ביטוי בכך שבכבל אופטי איכותי יש סיב אופטי שמאפשר שימוש לטווחים ארוכים. יש אפשרות להעביר דרכו כמות גדולה של מידע וזאת משום שהרוחב של הפס שלו גדול, הוא אינו רגיש למים, המשקל שלו מועט וקשה מאוד לגלות מהו המידע שעובר בסיב וזאת בשל העובדה שהוא אינו פולט קרינה מסוג אלקטרו-מגנטית.

כבל אופטי איכותי למכירה – על מה מדובר?

הרבה אנשים מעוניינים לדעת האם כבל מסוג אופטי הוא כבל סיב אופטי או האם יש הבדלים בין סיב אופטי לבין כבל אופטי. כבל אופטי תמיד יערב סיבים אופטיים. שימוש בכבל זה יבטיח העברה של כל המידע הרצוי למרחקים ארוכים ללא הפרעות כלשהן. מבחינה מילונאית כבל תמיד כולל מספר חוטים שצמודים אחד לשני, דבר זה גם תקף לגבי כבל אופטי איכותי שכולל בתוכו מספר סיבים אופטיים. אם אתם מעוניינים לבחון סוגים של כבלים אופטיים כולל מחיר, ההמלצה היא לעשות להקליד במנוע החיפוש ‘כבל אופטי מחיר’ או ‘סיב אופטי מחיר’ ולבחור את התוצאה המתאימה ביותר לתקציב ולדרישות שלכם.

יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים לדעת האם כבלים או סיבים אופטימיים מתאימים למטרה שלכם?

התקשרו ל-‘אשר תקשורת’ במספר 1-700-505-616 ואנחנו נשמח לענות לכם על כל השאלות

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support