תקשורת מחשבים

תעצרו רגע לחשוב איך היינו חיים ללא תשתיות תקשורת? לא מצליחים? ברור, כל כך התרגלנו להן שאנחנו מבחינים עד כמה אנחנו צריכים אותן כשאין. חשיבות תקשורת המחשבים חיונית לנו כיחידים ועל אחת כמה וכמה לעסקים וחברות. תשתיות תקשורת מחשבים הן למעשה הכבלים המאפשרים את תעבורת התקשורת.

חברת אשר תקשורת מתמחה בתכנון והתקנת תשתיות תקשורת בהתאמה מקסימלית לצרכי הלקוח, מתוך הקפדה על איכות ועמידה בתקנים מחמירים, לחבילת מערכת תקשורת אופטימלית.

בין השירותים שלנו תוכלו למצוא:

 • תכנון והתקנת תשתיות תקשורת בתקן CAT 5E , CAT6, CAT7 תכנון וביצוע של תשתית אחודה בהתאם לצרכי הלקוח
 • תכנון וביצוע חדרי מחשב כולל מסדים לחווט שרתים לפי צורכי הלקוח

שנים של ניסיון בתחום מתוך דגש על מקצועיות ושימת הלקוח במרכז לימדו אותנו כי כל פרויקט עומד בפני עצמו ומצריך תשומת לב מיוחדת ולכן מוצמד אליו מנהל פרויקט ייחודי, אשר לו גם הסמכות לקחת החלטות בשטח על מנת למקסם את תועלות הלקוח. אנו בונים כל פרויקט על בסיס צרכי הלקוח ומייצרים תשתית גמישה וחכ שתאפשר גם צמיחה של תעבורה ושל תשתיות בהתאם.

החשיבות של בנייה נכונה של תשתיות מחישוב היא גדולה, למשל בעוד שכבלי CAT5E , CAT6 מוגדרים ככבלים תקניים, לקוח שמתקין כבלים כאלה היום למעשה מוותר על האפשרות להגיע למערכות אינטרנט מהיר בקצב Gbps 10.

תשתיות מחשבים – התאמה וחשיבה קדימה

ישנם מספר כבלים אפשריים לתשתיות מחשוב, וכמובן שיש להתאים לדרישת הלקוח ולבקשתו. על פי התקן המגדיר מערכות אלו IEEE 802.3ae – כבלים המסוגלים להעביר קצב נתונים של Gbps 10 חייבים להיות בעלי רוחב סרט של לפחות MHZ 500.

על פי הגדרות כבלי תקשורת נתונים הכבלים העומדים בדרישה זו הם:

 • כבלי Cat 6A – כבלים הדומים לכבלי 6 Cat אך בעלי ביצועים מוגדרים עד MHZ .
 • כבלי Cat 7 – כבלים ותיקים אלה הוגדרו תמיד עד רוחב סרט של MHZ 600 ולכן הם מתאימים גם למערכות החדשות.
 • כבלי Cat 7A – כבלים המהווים הרחבה של מעטפת הביצועים המקורית של כבליCAT 7 על לתדר שלMHZ 1200 .

תשתיות המחשוב הן הבסיס לפעולת עסקים וארגוניים וליעילות עבודתם השוטפת, החשיבות שיש לחברה מקצועית בעלת ניסיון, המקפידה על בקרה, ניהול, איכות, עמידה בתקנים מחמירים ועבודה של צוות כוח אדם מקצועי ובעל תודעת שירות עושים את כל ההבדל. אנו בחברת אשר תקשורת, נשמח לענות לניידכם עוד היום ולהתאים לכם את פתרון תשתיות המחשוב המדויק עבורכם.

בחברתנו, צוותים ייעודיים לעבודה בגובה מורשי משרד העבודה והמוסד לבטיחות וגהות ואנו מחויבים לאיכות הביצוע הבלתי מתפשרת ולתקנים בינלאומיים ולשביעות רצון הלקוח.

עסקים קטנים וארגונים גדולים נשענים על תקשורת רציפה, גמישה ואיכותית. למעשה, תקשורת מחשבים היא קריטית כדי לאפשר לחברי הצוות לפעול באין מפריע, לייעל את התקשורת עם הלקוחות ולנהל את הקשרים העסקיים בכלל. כדי לעשות את זה נכון אנחנו זקוקים לפתרונות מתקדמים המתאימים בדיוק לצרכי העסק, ואין ספק שלכל עסק צרכים מוגדרים היטב. כדי להשיג את המטרות שלכם וכדי להבטיח עבודה אפקטיבית ונוחה בכל רגע נתון, חברת אשר תקשורת מסייעת בתכנון ובהתקנת התשתית האידאלית – זו שמותאמת בדיוק עבורכם.   רשת תקשורת מחשבים  

למרות שמדובר בתחום חדש יחסית, רובנו לא יכולים לדמיין מה היינו עושים ללא היכולת לתקשר אחד עם השני, קל וחומר כאשר מדובר בארגון בו התקשורת חיוניות לפעילותו של העסק. למעשה רשת התקשורת אחראית לקשר בין חברי הארגון ולזרימת המידע ביניהם. הרשת מסייעת ליצירת קשרים מסוגים שונים על ידי פלטפורמות מגוונות, כאשר לרוב רשתות התקשורת הנבחרות תלויות בגודלו של הארגון, אופיים של ערוצי התקשורת הפועלים בו ומספר האנשים המעורבים. האפקטיביות של ערוצי התקשורת השונים תלויה במשתמשים, כלומר, מנהלים בכל הרמות, הכפופים להם ושאר חברי הארגון, ומעל לכל היא תוצר השימוש שנעשה במתקנים השונים בדרך להשגת מטרות הארגון.

מה מטרתה של רשת תקשורת מחשבים?

רשת התקשורת מאפשרת להעביר נתונים דיגיטליים בין שני מחשבים או יותר, על ידי חיבורם זה לזה. חיבור זה מאפשר שיתוף מידע ביניהם כאשר הם יכולים להיות מחוברים על ידי מדיה חוטית או אלחוטית. רשתות התקשורת יכולות להשתרע בתוך חלל משרד אחד קטן והן יכולות להתפרש על טווח גיאוגרפי רחב (להלן רשת האינטרנט אשר מכסה את כל העולם). ישנם סוגים שונים של רשתות תקשורת אשר נבדלים זה מזה באופן החיבור בין רכיבי הרשת השונים ובמבנה שהם יוצרים. כמו כן ישנן רשתות פרטיות השייכות למערכת אוטונומית אחת אשר לא ניתן לגשת אליהן מבחוץ ולעומת זאת ישנן רשתות ציבוריות הזמינות לכולם.

רשת תקשורת מחשבים - איך בוחרים?

מטבע הדברים בעלי עסקים וארגונים אינם מומחים בנושאי התקשורת ובכל זאת היו רוצים לראות תוצאות ולייעל את פעילותו של הארגון, לרבות את התקשורת בין חבריו. אי לכך יש צורך לפנות לחברה מקצועית אשר זהו תחום התמחותה. היות וישנם סוגים שונים של רשתות תקשורת חשוב כי תהיה זו חברה אשר תדע לאפיין את הצרכים שלכם, לבצע תכנון מעמיק ולאפשר את מעבר הנתונים והתקשורת בדרך הטובה והיעילה ביותר. לכן ייעוץ מהווה פרמטר מרכזי וחשוב טרם ההתקנה. בעזרת ייעוץ מקצועי ניתן להתקין ולבנות רשת אשר תואמת את מאפייני הארגון וצרכיו, תוך חשיבה קדימה והיערכות לצמיחה אפשרית.

אם ברצונכם ליהנות מפתרונות תקשורת המתאימים במדויק לצרכי העסק, החברה או הארגון שלכם, הגעתם לכתובת הנכונה. באשר תקשורת אנו מספקים שירותי אינטגרציה מתקדמים ומציעים מגוון פתרונות תקשורת. אנו נשמח לשבת אתכם לפגישת ייעוץ במהלכה נאפיין את הצרכים שלכם ונתכנן את מערך התקשורת המתאים ביותר. כדי לאפשר לכם ליהנות משלל פתרונות מתקדמים אנו לא נחים לרגע, דואגים להישאר תמיד עם היד על הדופק ולכן נמצאים בחוד החנית בתחום. יותר מכך הצוות המקצועי שלנו מתמחה בהקמת רשתות תקשורת מסוגים שונים כך שאתם יכולים להתפנות ולהתעסק בניהול העסק תוך הידיעה שמערך התקשורת שלכם אמין, יציב ובנוי באופן שייתן לכם מענה רחב לאורך השנים.

לפרטים נוספים אודות פתרונות התקשורת הזמינים עבורכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

תקשורת מחשבים – הניסיון מדבר

כדי לבצע תכנון נכון והתקנה מדויקת של תקשורת מחשבים, מומלץ להיעזר באנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר. חברת אשר תקשורת מציעה מגוון רחב של שירותים מתקדמים וניסיון עשיר:
 • תכנון ואפיון הקמות רשתות אופטיות בקצבים שונים (10-100 ג'יגה)
 • תפעול שוטף של מערך התקשורת באחד המפעלים הגדולים בישראל
 • חידוש התשתיות ומערך התקשורת במוסדות שונים
 • הקמת מערך סיבים אופטיים לתקשורת
 • הקמת תשתית למרכזיות IP
שירותים אלה מהווים חלק בלתי נפרד מכל תכנון והתקנה של תקשורת מחשבים, ובפרט כאשר נדרשת חשיבה יצירתית ואיכותית שתבטיח עבודה תקינה – ללא הפרעות וללא עיכובים. הצלחתו של העסק נשענת במידה רבה על מהירות העברת המידע, על תקשורת רציפה ועל הרשת בכלל – מה שמחייב תכנון קפדני והתקנה ברמה הגבוהה ביותר. כך ניתן להגדיר את הכבלים הנכונים בהתאם לקצב העברת הנתונים ובכפוף לדרישות הארגון ולצרכיו היומיומיים.

תקשורת מחשבים רציפה

כדי להבטיח תקשורת מחשבים רציפה, ובעיקר כדי לאפשר לעסק הקטן ולארגון הגדול לפעול באין מפריע, נדרשים תכנון והתקנה ברמה הגבוהה ביותר. חברת אשר תקשורת מלווה את הארגונים השונים בכל שלב בדרך, מאפיון הצרכים ועד לביצוע התקנה מדויקת של כל מרכיב במערך המורכב והחשוב כל כך. השילוב בין הניסיון והמקצועיות של הצוות ליעדיו ולמטרותיו של העסק, זהו השילוב שמעניק לארגון את הראש השקט הדרוש בחיי השגרה. כך ניתן להבטיח תקשורת איכותית, גמישה ויעילה, הפועלת על פי תקני האיכות המחמירים ביותר. לעסק שלך מגיעה התקשורת הטובה מכולן, וכדי להגיע אל היעד הזה נדרש תכנון קפדני וביצוע מושלם. מאז ומעולם חיפשנו את הדרכים הטובות ביותר לתקשר עם אחרים, ובכל הקשור להתנהלות עסקית תקינה יש לתקשורת הזו חשיבות רבה אף יותר. היום יש לתקשורת הזו חשיבות רבה אף יותר, בוודאי בעידן שבו המידע זורם בקצב מסחרר והיכולת להגיע ללקוחות מרוחקים קריטית יותר מאי פעם. אם כן, תכנון רשתות תקשורת מחשבים הוא תכנון חיוני המאפשר לארגון לפעול באופן יעיל, תוך שהמידע זורם בצורה חלקה ופשוטה בין נקודות קצה. חברת אשר תקשורת מסייעת לארגון, למנהליו ולכל אחד מחברי הצוות, לעבוד באופן חלק ותקין עם רשתות איכותיות וחזקות שמתאימות בדיוק לצרכים שלהם.   רשתות תקשורת מחשבים  

החשיבות הרבה של רשתות תקשורת מחשבים

תכנון רשתות תקשורת מחשבים הוא חלק בלתי נפרד מהליך ההתקנה של הרשת, והוא מחייב עבודה קפדנית כדי להבטיח מעבר שוטף של מידע, וכדי לספק מענה למגוון רחב של דרישות:
 • רשת איכותית יכולה לספק מענה לחלל משרדים קטן או לשטח גדול במיוחד
 • רשתות שונות מותאמות לצרכים שונים והן נבדלות ביניהן ברמת הרכיבים והמבנה שהן יוצרות
 • חיבור איכותי מאפשר שיתוף מידע פרקטי ונוח, בין אם בחיבור חוטי ובין אם ברשת אלחוטית
על אף שברורה החשיבות העצומה של רשתות תקשורת מחשבים בכל ארגון באשר הוא, אין ספק כי נדרש סיוע של מומחים לצורך תכנון, התקנה ותחזוקה שוטפת. למעשה, גם כאשר קיים גורם מקצועי בארגון המיומן בתחזוקת רשתות ובטיפול בתקלות, מלאכת התכנון וההתקנה מחייבת ליווי של חברה המתמחה בהגדרת הרשת – ובהתקנתה המקצועית והמדויקת. חברה טובה באמת תאפיין את הצרכים של הארגון, תתכנן את הפרטים הקטנים ביותר ותאפשר זרימת מידע ביעילות ובנוחות.

רשתות תקשורת מחשבים לעסקים

כדי לתכנן רשתות תקשורת מחשבים לעסק הקטן או הגדול, לארגון הוותיק או דווקא לצעיר ביותר, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי אצל המומחים בלבד. חברת אשר תקשורת מנוסה באיתור הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר, ובהתקנת מערכות תקשורת מובילות שמתאימות לדרישות הטכנולוגיה ולשוק הקיים היום. כך תוכלו לעבוד בראש שקט באמת, להתמקד במשימות שעל הפרק ולהימנע מעיכובים הנובעים מליקויים במערך התקשורת שלכם. תשתית יציבה היא הבסיס לארגון מצליח ופרודוקטיבי.

התקנת תשתיות תקשורת

תקשורת היא בסיס לתפקוד יעיל גם בעסקים קטנים וגם בארגונים גדולים. בזכות תשתית זו ניתן להעביר מידע בין המחשבים, להתקין מערכת טלפוניה עם כל השלוחות הנדרשות וגם מערכות בקרה ומתח נמוך נשענות עליה. בהתאם התקנת תשתיות תקשורת היא פרויקט מורכב ורק חברה כמו אשר תקשורת שכבר השלימה בהצלחה פרויקטים שכאלה עבור גופים רבים יכולה להבטיח - ולקיים! - יעילות מרבית במינימום עלות.

השלבים השונים של התקנת תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת נחלקות ל-2 סוגים עיקריים: רשתות המבוססות על כבלי נחושת ורשתות על בסיס סיבים אופטיים. בכל מקרה התהליך כולל את 5 השלבים הבאים:
 • אפיון צרכים - השלב הראשון הוא אפיון מדויק של צרכי העסק או הארגון, כדי שניתן יהיה למצוא את הפתרון המתאים להם ביותר מבלי להידרש להשקעות גבוהות יתר על המידה.
 • תכנון - כולל אינטגרציה עם הציוד הקיים ותוך התייחסות מפורטת למאפיינים הפיזיים בשטח. תכנון אופטימלי מחייב כמובן גם היכרות עם כל הפתרונות המתקדמים ביותר בתחומי התקשורת.
 • ההתקנה בפועל - בשלב זה המפתח החשוב ביותר הוא פעולה מסודרת ומוקפדת, על בסיס מיומנות אמיתית, כך שכל תוכנית תמומש באופן מושלם.
 • בדיקה - לפני שמתחילים להשתמש בתשתיות תקשורת חשוב לבצע בדיקות מדוקדקות כדי לוודא שהמערכת יציבה ויעילה. דגש חשוב נוסף הוא אבטחת מידע.
 • הטמעה והדרכת העובדים - על-מנת שתוכלו להפיק מקסימום תועלת מהתשתיות חשוב להקנות לעובדים שישתמשו בהן את כל הידע הרלוונטי.

המפתח להצלחה: ניסיון מגוון

הניסיון העשיר שצברה חברת אשר תקשורת בתחום בא לידי ביטוי בכל אחד מהשלבים השונים של התקנת תשתיות תקשורת. רשימת הלקוחות הארוכה שלנו - ובה חברת חשמל, בזק בינלאומי, סלקום, תנובה ונמל חיפה - מעידה אף היא על האיכות הגבוהה של כל השירותים שלנו, ובהם התקנת תשתיות, תחזוקה שוטפת שלהן והשבחה במידת הצורך. אשר תקשורת מקפידה להתנהל מתוך מחויבות מוחלטת להצלחת לקוחותיה, עם תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט ויכולת מוכחת למצוא את הפתרונות המיטביים גם בפרויקטים מורכבים - כדי שאתם תוכלו ליהנות מתשתיות מעולות ומשקט נפשי בזכות הידיעה שהתקשורת בעסק שלכם היא ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.  

תכנון תשתיות תקשורת

תשתית התקשורת היא אחד המשאבים יקרי הערך ביותר בכל חברה. על גבי תשתית זו מתבצעת תעבורת המידע בין המחשבים - ובעידן המידע שבו אנחנו חיים, מדובר בכמויות הולכות וגדלות מדי יום - ובנוסף מבוססת עליה גם מערכת הטלפוניה. ישנם גם מצבים שבהם תכנון תשתיות תקשורת חייב לקחת בחשבון גם מערכות בקרה ואבטחה, ובכל מקרה מדובר במלאכה שרק אנשי מקצוע עתירי ניסיון יכולים להשלים בהצלחה. אשר תקשורת תכננה מגוון רחב של מערכות בתחום זה עבור לקוחות מכל ענפי המשק, ותעשה זאת באופן מיטבי גם עבורכם.

תכנון תשתיות תקשורת - דגשים עיקריים

 • סוג התשתית - באופן עקרוני ניתן לחלק את תשתיות התקשורת לשני סוגים, אלה המבוססות על כבלי נחושת ואלה שפועלות על גבי סיבים אופטיים. לכל אופציה ישנם יתרונות אחרים, והמפתח הוא בחירה בהתאם למאפיינים הספציפיים של העסק או הארגון.
 • אינטגרציה עם הציוד הקיים - בחלק מהמקרים מוקמת תשתית תקשורת חדשה לגמרי, מאפס. כשזה לא המצב, והשירות המבוקש הוא שדרוג תשתית קיימת נדרשת באופן טבעי אינטגרציה מלאה עם הפתרונות הקיימים במערכת שכדאי להמשיך ולהשתמש בהם.
 • עלויות - גם כשמדובר בתשתית חיונית שמשפיעה במידה רבה על היכולת של העסק לממש את הפוטנציאל שלו, אי אפשר להתעלם מהשיקול הכלכלי, כשלמעשה המטרה היא מציאת יחס עלות תועלת אופטימלי.
 • ציוד מתקדם - כל תשתית תקשורת מורכבת משלל פריטים ומכשירים, וחשוב מאוד שכולם יהיו איכותיים ואמינים מאוד.

אפיון מדויק של הצרכים שלכם ומימוש מושלם של כל תוכנית

כאמור אחד המפתחות העיקריים במסגרת תכנון תשתיות תקשורת הוא אפיון מדויק ומדוקדק של צרכי העסק או הארגון. רק אם שלב זה מבוצע באופן מושלם, על בסיס הבנה מעמיקה בתחום וניסיון רחב יריעה, התוכניות עצמן תהיינה אופטימליות. אנשי המקצוע המנוסים של אשר תקשורת ביצעו פרויקטים מסוג זה עבור גופים רבים, לשביעות רצונם המלאה. בנוסף אנחנו אמונים על יישום התוכניות באופן מוקפד כך שהתוצאה תהיה תשתית איכותית, מתקדמת ויציבה, כזו שתספק לכם שקט נפשי ומקסימום תועלת לטווח הארוך. תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת

אם אתם שמים לב לאחרונה שהתקשורת בתוך העסק שלכם לא עובדת מספיק טוב, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להתקדם ולהכניס מספר שינויים בתחום הזה. אנשים לא תמיד מבינים זאת, אך בפועל, תשתיות תקשורת זה הבסיס לאופן שבו התקשורת עובדת, וזה נכון בין אם מדובר על תקשורת המחשבים, על תקשורת האינטרנט או אפילו על תקשורת הטלפוניה. לכן, אם יש לכם בעיה בעניין הזה, או שאתם רוצים לבנות תשתית מהיסוד לעסק חדש, פנו עוד היום אל חברת אשר תקשורת להזמנת השירות שהיא מציעה בתחום הזה.

איך בונים תשתיות תקשורת בצורה נכונה?

אם ננסה להבין איך יכול להיות שיש מקומות שבהם התשתית טובה לעומת מקומות שבהם התשתית לא מספיק טובה, אנחנו נראה שיש לכך כמה סיבות שונות. למעשה, כאשר חושבים על תשתיות תקשורת, יש לשים לב לכמה נתונים שישפיעו על התוצאה הסופית, והם:
 • מהם צרכי התקשורת של העסק? כי יש הבדל בין עסק שיש בו ארבעה מחשבים ובין עסק שיש בו מאות מחשבים שצריכים לתקשר ביניהם.
 • האם אנשי המקצוע מבצעים תכנון מדויק של תשתית התקשורת? זה משמעות כי תכנון מוקדם ומקצועי יכול למנוע אינספור טעויות בעתיד.
 • האם אנשי המקצוע מגיעים עם ניסיון וידע? זו עוד נקודה חשובה כי גם בתחום הזה הידע והניסיון המקצועי יעשו את ההבדל.
לכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בעתיד מתמודדים עם בעיות שונות בתקשורת שלמעשה נובעות מתשתית שלא נבנה ולא הותקנה כמו שצריך, רצוי שתבדקו אל מי אתם פונים.

תשתית מקצועי שמחזיקה מעמד לשנים

מחפשים חברה מובילה לשירותי התקנת תשתית תקשורת טובה? התקשרו עוד היום אל חברת אשר תקשורת ותראו שתצאו מרוצים. החברה נותנת שירותי ייעוץ, התקנה ובניה של תקשורת, הנחת סיבים אופטיים ועוד, כך שכאן תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת את כל שירותי התקשורת הדרושים לעסק שלכם. השירות ניתן בפריסה ארצית תוך הקפדה על מקצועיות ואדיבות, אז למה שלא תצטרפו גם אתם אל חוג הלקוחות המרוצים של החברה? התקשרו עוד היום למספר: 1700-505-616 ותיהנו מתקשורת מודרנית ויעילה בעסק.

רשתות תקשורת מחשבים

בעידן שבו אנחנו חיים, בלי רשתות תקשורת מחשבים יהיה לנו מאוד קשה לנהל את העסק שלנו בצורה יעילה וטובה. למעשה, כאשר מדברים על הקמת רשת של תקשורת מחשבים מדברים על האופן שבו המחשבים שלנו מתקשרים ומדברים אחד עם השני. הרעיון בעסק מקצועי וטוב שיש בו לא מעט מחשבים, הוא שתהיה אפשרות להעביר את המידע בקלות ובמהירות בין המחשבים השונים, ולכן ברור מדוע צריך להקים את רשת המחשבים בצורה מקצועית ונכונה. חברת אשר תקשורת מזמינה אתכם לפנות אליה עוד היום לקבלת השירות הטוב ביותר בתחום, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מזה?

כיצד מקימים היום רשתות תקשורת מחשבים?

כפי שקורה לגבי הרבה מאוד תחומים אחרים בעידן המודרני והטכנולוגי שבו אנחנו חיים, ניתן לראות שגם כאשר מדברים על רשתות תקשורת, הדברים משתנים ומשתפרים מידי שנה. אם ננסה להבין איך כדאי ונכון להקים רשת של תקשורת מחשבים, אנחנו נראה שיש לעשות זאת בהתאם להתייחסות לנקודות הבאות:
 • דרישות העסק – כמה מחשבים צריכים לתקשר ביניהם ואיזה פעולות תצטרך לבצע רשת המחשבים?
 • חוטית או אלחוטית – האם עדיף להקים רשת מחשבים כזו או אחרת?
 • רשת מקומית או רחבה – מה יכול להיות יעיל יותר לעסק?
ובשתי מילים: תכנון מוקדם. למעשה, אנחנו רואים שאחת מהמשימות החשובות ביותר שאיתן צריך להתמודד מי שיגיע להקים אצלכם בעסק רשת של תקשורת מחשבים, היא המשימה של תכנון מוקדם. לכל עסק יש דרישות אחרות ולכן, רק אם נבין מראש מה העסק צריך נוכל לבצע את הקמת רשת התקשורת של המחשבים בצורה מושלמת.

תנו לטובים ביותר להקים לכם רשת תקשורת מחשבים

יש לכם התלבטות לאיזו חברה מקצועית מהתחום הזה לפנות? שמעתם על מספר חברות שיכולות לסייע לכם עם המשימה הזאת? כדאי שתדעו: חברת אשר תקשורת היא האופציה הנכונה אם אתם רוצים לישון בשקט ולדעת שהטובים ביותר מטפלים בעניינים שלכם. החברה מציעה שירות בפריסה ארצית, מביאה איתה הרבה מאוד ניסיון ולא מעט לקוחות מרוצים, אז למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום למספר: 1700-505-616 לקבלת מענה מקצועי ואדיב מנציגי החברה.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  מידע נוסף בנושא

  ניהול תשתיות תקשורת מחשבים  

  אחרי ההתקנה של תשתיות תקשורת מחשבים מגיע שלב השימוש בפועל, שכרוך גם בניהול שוטף של אותן תשתיות. הכוונה בניהול שוטף היא בקרה, שינוי הרשאות גישה בהתאם לצורך, בחינת שילוב של אלמנטים וטכנולוגיות חדשות לתשתית הקיימת ככל שיש בכך צורך, התאמת נפחים וכמות המחשבים לקצב גדילת הארגון ועוד. יש עובדים שיזדקקו להדרכה וחניכה לגבי השימוש בתשתיות תקשורת המחשבים של הארגון, וגם על כך יש לתת את הדעת כמובן.

  התקנת תשתיות תקשורת מחשבים

  כמובן שכדי שיהיו לארגון תשתיות תקשורת מחשבים, ראשית יש להתקין אותן. אבל עוד קודם לכן חשוב לבצע תכנון ואפיון צרכים של הארגון. זהו שלב מקדמי חשוב ביותר שממנו נגזרים אלמנטים חשובים כמו סוגי המחשבים והשרתים שיותקנו, הכמויות, הדגמים, המיקום הפיזי במשרדים, הפיזור, הגישה שתהיה לכל עובד ורמת ההרשאה ועוד אספקטים רבים נוספים. באפיון הצרכים עבור תשתיות תקשורת מחשבים נלקחים בחשבון פרמטרים רבים, כמו למשל: גודל הארגון מבחינת כמות העובדים וכמות הלקוחות, נפחי התעבורה ברשת לו הארגון זקוק, הסקטור בו הארגון פועל, המיקום הפיזי, קיומה של תשתית סיבים אופטיים ושיקולים נוספים.

  תשתיות תקשורת מחשבים

  כל עסק או ארגון חייב שיהיו לו תשתיות תקשורת מחשבים. תשתיות אלו הן הבסיס לכל פעילות העסק, ובלעדיהן אין כמעט עסק שיכול לתפקד. חשיבותן של תשתיות תקשורת מחשבים איכותיות ומתקדמות רק הולכת וגוברת עם השנים, במקביל לחדירת הטכנולוגיה והמחשוב כמעט לכל אספקט בחיינו ולכל סקטור.

  תחזוקת תשתיות

  וכאשר מדברים על תחזוקה הכוונה לחידוש מחשבים, התקנת גרסאות תוכנה עדכניות כולל תוכנות אנטי וירוס, הדרכות שוטפות לעובדים, תחזוקת כבלים ועוד.

  אבטחת תשתיות

  ועוד נושא חשוב ביותר הוא האבטחה. הכוונה שגורמים חיצוניים לא יוכלו לחדור לתשתיות תקשורת מחשבים של הארגון, וגם בכיוון השני – שעובדים לא יוכלו להסב נזק. בכל אלו ניתן לשלוט באמצעות תוכנות אנטי וירוס, יישום מדרג הרשאות לעובדים, וכלים נוספים.

  פנו ל'אשר תקשורת', קבלן תשתיות תקשורת מחשבים שיאפיין, יתקין וינהל עבורכם את מערך תשתיות תקשורת המחשבים של הארגון שלכם.

  ‏ידע הוא כוח שאתם רוצים לנצל

  ‏הניסיון המקצועי והיעד האישי של אנשי הצוות ‏של חברת אשר תקשורת, מאפשר לכם לקחת החלטות חשובות שמתאימות לצרכים של החברה שלכם, על בסיס שנים רבות של ביטוח מיומנות. ולכן, ברור לכם שאתם רוצים ‏להתייעץ? צוות המקצועיים כבר בשלב יחסית מוקדם של הדברים ולנסות להבין איך לשפר בצורה משמעותית את הפתרונות הקיימים, על מנת להתאים אותם לצרכים שלכם ‏וליצור חוויות עבודה מושלמת.

  ‏בחירת מערכות תשתיות תקשורת מחשבים

  ‏כבר בשלב שבו אתם רוצים להקים את המשרדים של החברה שלכם, ברור לכם שאתם חייבים לחשוב בצורה מקצועית על הבחירה של מערכות תשתיות תקשורת מחשבים. ראשית לכול, בגלל שאתם רוצים לתת את סביבת העבודה המקצועית הטובה ביותר לצוות שלכם, ושנית, בגלל שיש לכם תקציב מוגבל לטיפול בהתקנה של מערכות כל כך חשובות. ‏מה שאומר שאתם צריכים להשקיע זמן בחיפושים אחרי כלל האפשרויות שעומדות לפניכם, ואתם מוכנים לתת לאנשי המקצוע כמה שיותר זמן לחזור אליכם עם פתרונות אשר משרתים את החברה שלכם בצורה הנכונה. ‏כל שינוי קטן במערכת יכול לשפר בצורה משמעותית את ‏קצב העבודה של הצוות שלכם ואת רמת התפוקה בסופו של יום, לכן, האינטרס שלכם הוא להשקיע כמה שיותר זמן ומאמצים ביצירת ‏איזון בין כל החלקים במערכת.

  תשתיות תקשורת מחשבים

  ‏אין בית עסק אחד בישראל שיכול לנהל את שגרת היום יום שלו מבלי להשתמש בשירותים של מערכות מחשבים בצורה כזו או אחרת. יחד עם זאת, כאשר החברה שלכם מנהלת כמות גדולה מאוד של משימות או מוצרים ושירותים, אז הטיפול במערכות תשתיות ‏תקשורת מחשבים הוא חשוב שבעתיים. כל טעות שאתם עושים יכולה לגרום לכם לעיכובים של שעות באופן שבו אתם עובדים, ואפילו לפגיעה אמיתית ברווחים של החברה שלכם. ולכן, בשלב שבו יש לכם את האפשרות לבחור מערכות תשתיות תקשורת מחשבים, אתם חייבים לעבוד בצורה מסודרת על בסיס ‏הידע והניסיון המקצועיים של אנשי הצוות של חברת אשר תקשורת, בשביל למצוא את הפתרון המושלם לכם.

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support