תקשורת מחשבים

תעצרו רגע לחשוב איך היינו חיים ללא תשתיות תקשורת? לא מצליחים? ברור, כל כך התרגלנו להן שאנחנו מבחינים עד כמה אנחנו צריכים אותן כשאין. חשיבות תקשורת המחשבים חיונית לנו כיחידים ועל אחת כמה וכמה לעסקים וחברות. תשתיות תקשורת מחשבים הן למעשה הכבלים המאפשרים את תעבורת התקשורת.

חברת אשר תקשורת מתמחה בתכנון והתקנת תשתיות תקשורת בהתאמה מקסימלית לצרכי הלקוח, מתוך הקפדה על איכות ועמידה בתקנים מחמירים, לחבילת מערכת תקשורת אופטימלית.

בין השירותים שלנו תוכלו למצוא:

 • תכנון והתקנת תשתיות תקשורת בתקן CAT 5E , CAT6, CAT7 תכנון וביצוע של תשתית אחודה בהתאם לצרכי הלקוח
 • תכנון וביצוע חדרי מחשב כולל מסדים לחווט שרתים לפי צורכי הלקוח

שנים של ניסיון בתחום מתוך דגש על מקצועיות ושימת הלקוח במרכז לימדו אותנו כי כל פרויקט עומד בפני עצמו ומצריך תשומת לב מיוחדת ולכן מוצמד אליו מנהל פרויקט ייחודי, אשר לו גם הסמכות לקחת החלטות בשטח על מנת למקסם את תועלות הלקוח. אנו בונים כל פרויקט על בסיס צרכי הלקוח ומייצרים תשתית גמישה וחכ שתאפשר גם צמיחה של תעבורה ושל תשתיות בהתאם.

החשיבות של בנייה נכונה של תשתיות מחישוב היא גדולה, למשל בעוד שכבלי CAT5E , CAT6 מוגדרים ככבלים תקניים, לקוח שמתקין כבלים כאלה היום למעשה מוותר על האפשרות להגיע למערכות אינטרנט מהיר בקצב Gbps 10.

תשתיות מחשבים – התאמה וחשיבה קדימה

ישנם מספר כבלים אפשריים לתשתיות מחשוב, וכמובן שיש להתאים לדרישת הלקוח ולבקשתו. על פי התקן המגדיר מערכות אלו IEEE 802.3ae – כבלים המסוגלים להעביר קצב נתונים של Gbps 10 חייבים להיות בעלי רוחב סרט של לפחות MHZ 500.

על פי הגדרות כבלי תקשורת נתונים הכבלים העומדים בדרישה זו הם:

 • כבלי Cat 6A – כבלים הדומים לכבלי 6 Cat אך בעלי ביצועים מוגדרים עד MHZ .
 • כבלי Cat 7 – כבלים ותיקים אלה הוגדרו תמיד עד רוחב סרט של MHZ 600 ולכן הם מתאימים גם למערכות החדשות.
 • כבלי Cat 7A – כבלים המהווים הרחבה של מעטפת הביצועים המקורית של כבליCAT 7 על לתדר שלMHZ 1200 .

תשתיות המחשוב הן הבסיס לפעולת עסקים וארגוניים וליעילות עבודתם השוטפת, החשיבות שיש לחברה מקצועית בעלת ניסיון, המקפידה על בקרה, ניהול, איכות, עמידה בתקנים מחמירים ועבודה של צוות כוח אדם מקצועי ובעל תודעת שירות עושים את כל ההבדל. אנו בחברת אשר תקשורת, נשמח לענות לניידכם עוד היום ולהתאים לכם את פתרון תשתיות המחשוב המדויק עבורכם.

בחברתנו, צוותים ייעודיים לעבודה בגובה מורשי משרד העבודה והמוסד לבטיחות וגהות ואנו מחויבים לאיכות הביצוע הבלתי מתפשרת ולתקנים בינלאומיים ולשביעות רצון הלקוח.

 

עסקים קטנים וארגונים גדולים נשענים על תקשורת רציפה, גמישה ואיכותית. למעשה, תקשורת מחשבים היא קריטית כדי לאפשר לחברי הצוות לפעול באין מפריע, לייעל את התקשורת עם הלקוחות ולנהל את הקשרים העסקיים בכלל. כדי לעשות את זה נכון אנחנו זקוקים לפתרונות מתקדמים המתאימים בדיוק לצרכי העסק, ואין ספק שלכל עסק צרכים מוגדרים היטב. כדי להשיג את המטרות שלכם וכדי להבטיח עבודה אפקטיבית ונוחה בכל רגע נתון, חברת אשר תקשורת מסייעת בתכנון ובהתקנת התשתית האידאלית – זו שמותאמת בדיוק עבורכם.

רשת תקשורת מחשבים

 

למרות שמדובר בתחום חדש יחסית, רובנו לא יכולים לדמיין מה היינו עושים ללא היכולת לתקשר אחד עם השני, קל וחומר כאשר מדובר בארגון בו התקשורת חיוניות לפעילותו של העסק. למעשה רשת התקשורת אחראית לקשר בין חברי הארגון ולזרימת המידע ביניהם. הרשת מסייעת ליצירת קשרים מסוגים שונים על ידי פלטפורמות מגוונות, כאשר לרוב רשתות התקשורת הנבחרות תלויות בגודלו של הארגון, אופיים של ערוצי התקשורת הפועלים בו ומספר האנשים המעורבים. האפקטיביות של ערוצי התקשורת השונים תלויה במשתמשים, כלומר, מנהלים בכל הרמות, הכפופים להם ושאר חברי הארגון, ומעל לכל היא תוצר השימוש שנעשה במתקנים השונים בדרך להשגת מטרות הארגון.

מה מטרתה של רשת תקשורת מחשבים?

רשת התקשורת מאפשרת להעביר נתונים דיגיטליים בין שני מחשבים או יותר, על ידי חיבורם זה לזה. חיבור זה מאפשר שיתוף מידע ביניהם כאשר הם יכולים להיות מחוברים על ידי מדיה חוטית או אלחוטית. רשתות התקשורת יכולות להשתרע בתוך חלל משרד אחד קטן והן יכולות להתפרש על טווח גיאוגרפי רחב (להלן רשת האינטרנט אשר מכסה את כל העולם). ישנם סוגים שונים של רשתות תקשורת אשר נבדלים זה מזה באופן החיבור בין רכיבי הרשת השונים ובמבנה שהם יוצרים. כמו כן ישנן רשתות פרטיות השייכות למערכת אוטונומית אחת אשר לא ניתן לגשת אליהן מבחוץ ולעומת זאת ישנן רשתות ציבוריות הזמינות לכולם.

רשת תקשורת מחשבים - איך בוחרים?

מטבע הדברים בעלי עסקים וארגונים אינם מומחים בנושאי התקשורת ובכל זאת היו רוצים לראות תוצאות ולייעל את פעילותו של הארגון, לרבות את התקשורת בין חבריו. אי לכך יש צורך לפנות לחברה מקצועית אשר זהו תחום התמחותה. היות וישנם סוגים שונים של רשתות תקשורת חשוב כי תהיה זו חברה אשר תדע לאפיין את הצרכים שלכם, לבצע תכנון מעמיק ולאפשר את מעבר הנתונים והתקשורת בדרך הטובה והיעילה ביותר. לכן ייעוץ מהווה פרמטר מרכזי וחשוב טרם ההתקנה. בעזרת ייעוץ מקצועי ניתן להתקין ולבנות רשת אשר תואמת את מאפייני הארגון וצרכיו, תוך חשיבה קדימה והיערכות לצמיחה אפשרית.

אם ברצונכם ליהנות מפתרונות תקשורת המתאימים במדויק לצרכי העסק, החברה או הארגון שלכם, הגעתם לכתובת הנכונה. באשר תקשורת אנו מספקים שירותי אינטגרציה מתקדמים ומציעים מגוון פתרונות תקשורת. אנו נשמח לשבת אתכם לפגישת ייעוץ במהלכה נאפיין את הצרכים שלכם ונתכנן את מערך התקשורת המתאים ביותר. כדי לאפשר לכם ליהנות משלל פתרונות מתקדמים אנו לא נחים לרגע, דואגים להישאר תמיד עם היד על הדופק ולכן נמצאים בחוד החנית בתחום. יותר מכך הצוות המקצועי שלנו מתמחה בהקמת רשתות תקשורת מסוגים שונים כך שאתם יכולים להתפנות ולהתעסק בניהול העסק תוך הידיעה שמערך התקשורת שלכם אמין, יציב ובנוי באופן שייתן לכם מענה רחב לאורך השנים.

לפרטים נוספים אודות פתרונות התקשורת הזמינים עבורכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

תקשורת מחשבים – הניסיון מדבר

כדי לבצע תכנון נכון והתקנה מדויקת של תקשורת מחשבים, מומלץ להיעזר באנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר. חברת אשר תקשורת מציעה מגוון רחב של שירותים מתקדמים וניסיון עשיר:

 • תכנון ואפיון הקמות רשתות אופטיות בקצבים שונים (10-100 ג'יגה)
 • תפעול שוטף של מערך התקשורת באחד המפעלים הגדולים בישראל
 • חידוש התשתיות ומערך התקשורת במוסדות שונים
 • הקמת מערך סיבים אופטיים לתקשורת
 • הקמת תשתית למרכזיות IP

שירותים אלה מהווים חלק בלתי נפרד מכל תכנון והתקנה של תקשורת מחשבים, ובפרט כאשר נדרשת חשיבה יצירתית ואיכותית שתבטיח עבודה תקינה – ללא הפרעות וללא עיכובים. הצלחתו של העסק נשענת במידה רבה על מהירות העברת המידע, על תקשורת רציפה ועל הרשת בכלל – מה שמחייב תכנון קפדני והתקנה ברמה הגבוהה ביותר. כך ניתן להגדיר את הכבלים הנכונים בהתאם לקצב העברת הנתונים ובכפוף לדרישות הארגון ולצרכיו היומיומיים.

 

תקשורת מחשבים רציפה

כדי להבטיח תקשורת מחשבים רציפה, ובעיקר כדי לאפשר לעסק הקטן ולארגון הגדול לפעול באין מפריע, נדרשים תכנון והתקנה ברמה הגבוהה ביותר. חברת אשר תקשורת מלווה את הארגונים השונים בכל שלב בדרך, מאפיון הצרכים ועד לביצוע התקנה מדויקת של כל מרכיב במערך המורכב והחשוב כל כך. השילוב בין הניסיון והמקצועיות של הצוות ליעדיו ולמטרותיו של העסק, זהו השילוב שמעניק לארגון את הראש השקט הדרוש בחיי השגרה. כך ניתן להבטיח תקשורת איכותית, גמישה ויעילה, הפועלת על פי תקני האיכות המחמירים ביותר. לעסק שלך מגיעה התקשורת הטובה מכולן, וכדי להגיע אל היעד הזה נדרש תכנון קפדני וביצוע מושלם.

 

מאז ומעולם חיפשנו את הדרכים הטובות ביותר לתקשר עם אחרים, ובכל הקשור להתנהלות עסקית תקינה יש לתקשורת הזו חשיבות רבה אף יותר. היום יש לתקשורת הזו חשיבות רבה אף יותר, בוודאי בעידן שבו המידע זורם בקצב מסחרר והיכולת להגיע ללקוחות מרוחקים קריטית יותר מאי פעם. אם כן, תכנון רשתות תקשורת מחשבים הוא תכנון חיוני המאפשר לארגון לפעול באופן יעיל, תוך שהמידע זורם בצורה חלקה ופשוטה בין נקודות קצה. חברת אשר תקשורת מסייעת לארגון, למנהליו ולכל אחד מחברי הצוות, לעבוד באופן חלק ותקין עם רשתות איכותיות וחזקות שמתאימות בדיוק לצרכים שלהם.

 

 רשתות תקשורת מחשבים

 

החשיבות הרבה של רשתות תקשורת מחשבים

תכנון רשתות תקשורת מחשבים הוא חלק בלתי נפרד מהליך ההתקנה של הרשת, והוא מחייב עבודה קפדנית כדי להבטיח מעבר שוטף של מידע, וכדי לספק מענה למגוון רחב של דרישות:

 • רשת איכותית יכולה לספק מענה לחלל משרדים קטן או לשטח גדול במיוחד
 • רשתות שונות מותאמות לצרכים שונים והן נבדלות ביניהן ברמת הרכיבים והמבנה שהן יוצרות
 • חיבור איכותי מאפשר שיתוף מידע פרקטי ונוח, בין אם בחיבור חוטי ובין אם ברשת אלחוטית

על אף שברורה החשיבות העצומה של רשתות תקשורת מחשבים בכל ארגון באשר הוא, אין ספק כי נדרש סיוע של מומחים לצורך תכנון, התקנה ותחזוקה שוטפת. למעשה, גם כאשר קיים גורם מקצועי בארגון המיומן בתחזוקת רשתות ובטיפול בתקלות, מלאכת התכנון וההתקנה מחייבת ליווי של חברה המתמחה בהגדרת הרשת – ובהתקנתה המקצועית והמדויקת. חברה טובה באמת תאפיין את הצרכים של הארגון, תתכנן את הפרטים הקטנים ביותר ותאפשר זרימת מידע ביעילות ובנוחות.

 

רשתות תקשורת מחשבים לעסקים 

כדי לתכנן רשתות תקשורת מחשבים לעסק הקטן או הגדול, לארגון הוותיק או דווקא לצעיר ביותר, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי אצל המומחים בלבד. חברת אשר תקשורת מנוסה באיתור הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר, ובהתקנת מערכות תקשורת מובילות שמתאימות לדרישות הטכנולוגיה ולשוק הקיים היום. כך תוכלו לעבוד בראש שקט באמת, להתמקד במשימות שעל הפרק ולהימנע מעיכובים הנובעים מליקויים במערך התקשורת שלכם. תשתית יציבה היא הבסיס לארגון מצליח ופרודוקטיבי.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

We can connect you BETTER

מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

עוד בנושא

מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
X

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

We can connect you BETTER

מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

Translate »