תשתית סיבים אופטיים

תכנון, יעוץ, התקנה, בדיקה ומכירה של סיבים אופטיים

אם ברצונכם להגביר את הקצב, להעלות הילוך ולשדרג את תשתיות התקשורת של העסק, כדאי שתפעלו מהר ותעברו לטכנולוגיה אופטית מתקדמת, מגמה שתופסת תאוצה לאחרונה וכאן כדי להישאר.

התקשורת היא אחד האלמנטים החשובים ביותר להצלחת העסק, אין זה סוד. אולם תקשורת רציפה היא תוצר של מיטב הטכנולוגיות בתחום, המאפשרות רמת ביצועים גבוהה, מהירות מקסימלית וזמינות לצד אבטחת מידע מרבית. כאן סיבים אופטיים נכנסים לתמונה והם מספקים מגוון פתרונות תקשורת ייחודיים ולהם יתרונות אשר מתעלים על הפתרונות הקיימים.

מהו סיב אופטי?

תשתית תקשורת אופטית מתקדמת מבוססת בעיקרה על כבל סיב אופטי. הכבל מורכב מחוטים דקיקים של פלסטיק או זכוכית. חוטים אלו הם הסיבים המדוברים כאשר כל כבל מכיל חוטים בודדים או מאות חוטים, בהתאם לגודלו וסוגו. כשמה כן היא, הטכנולוגיה אשר משמשת להעברת המידע ולבניית תשתית התקשורת היא אופטית והיא כוללת את תרגום המידע החשמלי להבזקי אור ולהיפך, והעברתו מקצה לקצה כל זאת ועוד במהירות גדולה ביותר. עבור עסקים כמובן מדובר ביתרון, במיוחד בשל העובדה שכל כבל אופטי יכול לשאת עליו מיליוני שיחות, להעביר אותן ביעילות ובמהירות ממקום למקום ובכך לשפר ולייעל את מערך התקשורת העסקי – ארגוני.

יתרונותיהם של הסיבים האופטיים

 • המגזר העסקי – מוסדי זקוק לפתרונות תקשורת אשר יקנו לו יתרונות ויסייעו לו להתבדל בשוק תחרותי. בין היתרונות של השימוש בטכנולוגיה האופטית נמצאים אלו הבאים:
 • חסינות להפרעות חיצוניות – הסיבים חסינים יותר בפני הפרעות סביבה והפרעות חיצוניות היות ולא פולטים קרינה אלקטרומגנטית. במונחים עסקיים המשמעות היא מניעת ציטוטים, אבטחת מידע גדולה יותר ותקשורת אמינה יותר ברשתות.
 • רוחב פס בלתי מוגבל – לסיבים האופטיים ישנו יתרון נוסף והוא רוחב פס בלתי מוגבל, בעזרתו ניתן להעביר כמות עצומה של מידע ממקום למקום, לשפר ולייעל את מהירות הגלישה ולשמור על יציבות מקסימלית.
 • מרחקי שידור ארוכים – ישנם סוגים שונים של סיבים ביניהם סיבי סינגל מוד אשר מאפשרים טווח שידור ארוך יותר לעומת הכבלים החשמליים ובכך מונעים את הצורך במגברים אחת לכמה עשרות קילומטרים.
 • מזעור מערכות – יתרון נוסף ומשמעותי הוא מזעור המערכות בהן עושים שימוש. ישנן המון פעולות אותן ניתן לבצע בתוך הסיב עצמו ובכך לחסוך מקום לציוד ומערכות תקשורת. כמו כן קוטרם, נפחם ומשקלם של הכבלים נמוך יותר משמעותית, מה שמקל על פרישתם.
 • עמידות – וכמובן שאי אפשר להתעלם מכך שעמידותם של הסיבים גבוהה ביחס לחלופות, יתרון אשר בא לידי ביטוי במיוחד כאשר מדובר בסביבה לחה ורטובה.

התאמה מלאה לצורכי התקשורת שלכם

אין ספק שהשימוש בסיבים האופטיים נעשה פופולרי ביותר בעסקים ובמוסדות ולו רק בגלל היתרונות שהם מציעים. בעזרת השימוש בטכנולוגיה האופטית תוכלו לשפר את התקשורת העסקית מן הקצה אל הקצה וליהנות מתשתית תקשורת יעילה, בטוחה ומהירה יותר במידה משמעותית. אנו באשר תקשורת מתמחים בתכנון, ייעוץ, התקנה בדיקה והיתוך סיבים אופטיים תוך שמקפידים על התאמה מלאה לצורכי התקשורת שלכם ומספקים תמיכה מלאה לכל אורך התהליך.

כבל סיב אופטי הוא הבסיס של כל תשתית תקשורת מתקדמת, והוא מורכב מחוטים דקיקים – שהם למעשה הסיבים. כבלים שונים מכילים מספר קטן או גדול במיוחד של חוטים, ובהתאם הוא משפיע גם על האופן שבו פועלת הטכנולוגיה ועל מעבר המידע ברשת. בתכנון תשתית סיבים אופטיים חשוב להבחין בין כל החלופות הקיימות ולקבל החלטות חכמות ונכונות שיסייעו ליצירת תשתית איכותית ומתקדמת. חברת אשר תקשורת מלווה בעלי ארגונים בתכנון הפתרונות האידאליים עבורם, כדי להבטיח מעבר יעיל של מידע לצד תקשורת יעילה ואיכותית על פי צרכי העסק.   סיבים אופטיים  

אחת הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום העברת המידע והתקשורת אלו הם סיבים אופטיים. אם אינכם יודעים במה בדיוק מדובר, מהם סיבים אופטיים וכיצד טכנולוגיה זו מייעלת את חייכם, הנה כל הפרטים שיעזרו לכם לקבל תמונה רחבה יותר.

כולנו כבר רגילים לרעיון של העברת מידע ממקום למקום, הוא קיים כבר כמעט אלפיים שנה. כאשר אנו מדברים בטלפון נייח, כבל תיל נושא את הקול שלנו אל עבר שקע הקיר ומשם, כבל אחר מעביר אותו אל תחנות טלפוניות מקומיות. טלפונים סלולריים עובדים בצורה שונה. הם מקבלים ומוסרים מידע באמצעות גלי רדיו, שאינם נראים לעין בלתי מזויינת, טכנולוגיה זו נקראת תקשורת אל חוטית היות והיא לא עושה שימוש בכבלים כלל. סיבים אופטיים, הנחשבים לטכנולוגיה מתקדמת השונה לחלוטין מן השתיים הקודמות, יכולים להעביר את המידע ממקום למקום בפחות מכמה שניות בודדות על ידי כך ששולחים מידע מקודד לתוך אלומת אור. למעשה הם מעבירים שיחות טלפון תוך שנעזרים במהירות האור.

מה הם סיבים אופטיים?

כבל אופטי מורכב מהמון חוטים דקים מאוד של זכוכית או פלסטיק, חוטים אשר נקראים סיבים אופטיים. כבל אחד יכול לכלול סיבים בודדים או מאות סיבים בו זמנית, תלוי בסוגו או גודלו. רק על מנת לסבר את האוזן, כל חוט או אם תרצו – סיב אופטי אחד אומנם דק יותר משערה של בן אדם, אך הוא יכול לשאת עליו עשרות אלפי שיחות טלפון. כתוצאה מכך, כבל אופטי ובו מאות סיבים, יכול לשאת עליו מיליוני שיחות ממקום למקום בקלות וביעילות.

הטכנולוגיה של סיבים אופטיים

הטכנולוגיה בה נעשה שימוש על מנת להעביר את המידע ממקום למקום היא אופטית, כלומר מבוססת על אור. אנו ננסה לפשט את העניין עבורכם – נניח שהייתם רוצים להעביר מידע מהמחשב שלכם אל מחשב של חבר המתגורר במורד הרחוב בעזרת טכנולוגיה אופטית. הייתם צריכים לחבר את המחשב שלכם אל לייזר שיכול להמיר את המידע החשמלי שנמצא על המחשב להבזקי אור. הלייזר יעביר את המידע לכבל האופטי במהירות גדולה, הם ינועו במורד הכבל ויגיחו מצדו השני של הכבל ישר אל המחשב אליו הועבר המידע. כמובן שהמחשב השני צריך מנגנון אשר יאפשר לו להבין את הבזקי האור ולתרגם אותם בחזרה למידע חשמלי.

אז איך סיבים אופטיים עובדים בעצם?

הפוטונים (חלקיקי אור) מועברים דרך הכבל האופטי, כאשר תנועתם דומה לקפיצות בלתי פוסקות תוך שהם מתנגשים ללא הרף בדפנות הצינור. היה אפשר לצפות שהאור ידלוף החוצה כאשר הוא בא במגע עם הכבל, החוט או הצינור, אך הדבר נמנע בשל העובדה שמדובר בצינורות פלסטיק או זכוכית המונחים בזווית אשר יוצרת השתקפות. להשתקפות זו יש אפקט של מראה ולה יכולת של החזרת אור וכך למעשה האור נשמר בתוך הצינורות ואף מגיע אל יעדו הסופי. הגורם השני העוזר לשמור את האור בתוך הצינור הוא מבנה הכבל עצמו. הכבל מורכב משני חלקים שונים – ליבה ומעטפת. החלק של הליבה הוא החלק שבו האור עובר כאשר המעטפת נמצאת בחלקה החיצוני של ליבת הכבל ועשויה משכבה נוספת של זכוכית. תפקידה של המעטפת הוא לשמור את האותות שמעוברים על ידי האור בתוך חלקו המרכזי של הכבל.

הסוגים השונים של סיבים אופטיים

כאמור אלומות האור, על המידע שהן מכילות, יכולות לעבור ממקום למקום באמצעות סיבים אופטיים, כאשר הסוגים השונים של הסיבים יקבעו את האופן שבו המידע יועבר. ישנם סיבים פשוטים ולהם ליבה דקה מאוד בהם כל האותות מועברים ישר וללא קפיצות והם מתאימים בעיקר לטלוויזיה בכבלים, להעברת שיחות טלפון או לאינטרנט. סוג אחר של סיבים אופטיים מאפשר לאור לעבור דרכו תוך שהוא מנותב למסלולים שונים. סיבים אלו, אשר הנם גדולים יותר, מיועדים בעיקר למרחקים קצרים והם משמשים כדי לחבר בין רשתות מחשבים.

הטכנולוגיה של סיבים אופטיים נחשבת למתקדמת במיוחד ומלבד תחום התקשורת נעשה בה גם שימוש בעולם הרפואה. כדי לדעת, מהם הסיבים שמתאימים לצרכים שלכם, מומלץ לפנות לחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה ולקבל ייעוץ והכוונה.

תשתית סיבים אופטיים  

תשתית סיבים אופטיים – היתרונות המרכזיים

באופן כללי נוכל לזהות מספר יתרונות בולטים לתכנון והתקנת תשתית סיבים אופטיים בארגון:
 • סיבים אופטיים חסינים יותר בפני הפרעות חיצוניים, מה שמסייע במלאכת אבטחת המידע
 • רוחב פס בלתי מוגבל מסייע למעבר נוח ויעיל של מידע, גם בכמות גדולה מאוד
 • סיבים מסוימים מאפשרים לנו לשדר מידע גם למרחקים ארוכים יותר
 • הסיבים עוצמתיים ועמידים יותר, בוודאי בהשוואה לחלופות הקיימות
יתרונות אלה משמעותיים מאוד, ובמגזר העסקי הם אלה שמאפשרים לעסק לפעול בצורה חלקה, ללא הפרעות וללא עיכובים. כדי לעשות את זה נכון מומלץ להיעזר באנשי מקצוע עתירי ידע וניסיון, אלה שיודעים לאפיין את דרישות המערכת, לשרטט את המערך האידאלי ולהקים תשתית איכותית שמספקת את המענה לכל צרכי המערכת. רק בדרך הזו תוכלו ליהנות מפתרונות איכותיים ונכונים שיבטיחו לעסק שלכם התנהלות תקינה ורציפה, ויכולת נוחה להעביר מידע במהירות, בכל גודל ולכל עמדת קצה.  

תשתית סיבים אופטיים - צוות של מומחים

חברת אשר תקשורת מנוסה בתכנון תשתית סיבים אופטיים ובהתקנתה באופן מקצועי וללא פשרות. עם אנשי צוות מנוסים והקפדה על תקני האיכות המחמירים ביותר, זוהי הדרך האידאלית להגדיר יעדים ברורים ולהגיע אליהם באופן הבטוח והיעיל ביותר. כך תתנהל התקשורת בארגון עם מינימום תקלות, וכך תוכלו להבטיח גמישות מקסימלית בהתאם לדרישות העסקיות שלכם. השימוש בסיבים אופטיים פופולרי היום יותר מאי פעם, ובצדק רב, ועם התמיכה המקצועית המלאה לכל אורך הדרך ניתן לתכנן, להתקין ולתחזק מערכת חזקה ויעילה לתועלת הארגון כולו. התקשורת המודרנית מאפשרת לנו לנהל קשרים לא רק עם החברים הקרובים והקולגות שלנו, אלא גם עם לקוחות מרוחקים ואף עם אלה שנמצאים מחוץ לגבולות ישראל. אחת הסיבות העיקריות לכך היא השימוש בסיבים אופטיים כבסיס מהותי לפתרונות התקשורת המרכזיים, ובפרט לפתרונות כמו אינטרנט וסלולר. כך אנחנו שולחים תמונות וסרטונים במהירות, ומתכתבים באמצעות הדואר האלקטרוני בתוך רגעים. קבלן סיבים אופטיים יעזור לכם לתכנן את הפתרון האידאלי עבורכם, ועם הניסיון הרב של חברת אשר תקשורת תוכלו לקבל את כל ההחלטות הטובות ביותר לטובת הארגון שלכם.

קבלן סיבים אופטיים – למה הוא נחוץ?

היום ברור לחלוטין כי קבלן סיבים אופטיים מסייע לנו בתכנון והתקנת תשתית תקשורת מתקדמת, כאשר הסיבים האופטיים מעניקים לנו שורה של יתרונות:
 • סיבים אופטיים מעבירים מידע מנקודה אחת לאחרת במהירות בלתי נתפסת
 • סיבים אופטיים נחשבים לבטוחים יותר מכל פתרון אחר
 • מבנה הסיבים האופטיים מקשה על גורמים זרים לשאוב מידע בניגוד לרצונכם ולדעתכם
 • סיבים אופטיים מאפשרים לנו להעביר מידע באופן דו-כיווני
תשתית המבוססת על סיבים אופטיים היא תשתית איכותית מאוד, ואין ספק שמדובר בפתרון ייחודי שמאפשר לנו להעביר ולקבל מידע מהר ובטוח יותר מאי פעם. כדי לנצל את יתרונותיה של התשתית הזו ולהגיע לביצועים מצוינים חשוב להיעזר בשירותיו של קבלן סיבים אופטיים; מומחה המנוסה בתכנון והתקנת פתרונות מחשוב מתקדמים. כך תוכלו ליהנות מרוחב פס גדול במיוחד, להעביר מידע רב בזמן קצר, להגן על המידע בצורה טובה יותר ולמנוע הפרעות חיצוניות שונות.

קבלן סיבים מקצועי אופטיים

הסיבים האופטיים בהחלט שינו את העולם, ובפרט הם שינו את האופן שבו אנחנו מתקשרים. באמצעות קבלן מקצועי בתחום הסיבים האופטיים תוכלו גם אתם ליהנות מהעברה מהירה של נתונים, וכן מאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר. עם חברת אשר תקשורת תוכלו לתכנן את המערך הנכון עבורכם, וכן לקבל מגוון שירותים בתחומים שונים, בהם טלפונים, מחשוב, מערכות מתח נמוך וסיבים אופטיים. בזכות הניסיון הרב של אנשי הצוות תוכלו להבטיח התקנה מושלמת ותחזוקה שוטפת לכל אורך הדרך, תוך הקפדה על שירות מצוין ואיכותי.

לפרטים נוספים אודות הפתרונות שאנו מציעים לכם בתחום צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבור העסק שלכם..

סיב אופטי תקשורת

התקשורת בין המחשבים השונים היא תשתית קריטית לכל חברה בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים, וכשבכל עסק ובכל ארגון מועברות כמויות גדולות של דאטה לצורך ההתנהלות השוטפת. עם סיב אופטי תקשורת מהירה ואמינה לחלוטין הופכת למציאות, ובהתאם יותר ויותר גופים עוברים להשתמש בתשתית שכזו. התקנת סיבים אופטיים מחייבת ניסיון ספציפי ובקיאות מעמיקה, ולכן כדאי להפקיד אותה בידיים המקצועיות של אשר תקשורת, אחת החברות המובילות בתחום זה בישראל.

איך בזכות סיב אופטי תקשורת המחשבים משתדרגת?

 • העברת כמויות גדולות מאוד של Data - בזכות רוחב הפס. מאחר שמהפכת המידע הובילה לכך שכאמור בכל חברה משתמשים מדי יום בנתונים רבים מאוד, זהו יתרון משמעותי במיוחד.
 • העברת מידע למרחקים גדולים - במרבית המקרים גם ללא צורך בפתרונות הגברה.
 • אבטחת מידע מעולה - סיבים אופטיים לא פולטים קרינה אלקטרומגנטית ובהתאם כל ה-Data שעוברת בתוכם חסויה מפני ציתותים.
 • חסינות - הן ביחס לרטיבות והן בפני פגעי מזג אוויר.
 • משקל נמוך - בהשוואה לכבלי נחושת. גם נפח כבלי התקשורת נמוך יותר בהשוואה לתשתיות התקשורת האחרות.

תכנון מדויק, ביצוע מוקפד

תשתית אופטית בנויה באופן דומה למערכת הראייה, שקולטת אותות אופטיים וממירה אותם לאותות חשמליים (על-מנת שהמוח ירכיב מהם "תמונה"). תקשורת אופטית ממירה דאטה לאותות אופטיים, כלומר אור, מעבירה אותם בתוך הסיבים האופטיים, ואז קולטת אותם בצד השני ומתרגמת אותם בחזרה לכדי מידע. המרכיבים העיקריים במערכת הם משדר, תווך ומקלט. בהתאם לצורך ייעשה שימוש גם במגברים אופטיים, מעבדים, מצמדי סיבים אופטיים, מתגים, מבודדים, מסננים ורכיבים נוספים. על-מנת שבזכות כל היתרונות של סיב אופטי תקשורת המחשבים בארגון או בעסק תשתדרג באופן מיטבי חשוב לוודא שההתקנה תבוסס על תכנון מדויק ועל ביצוע מוקפד - אשר תקשורת אמונה על מציאת הפתרונות המיטביים בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח, ועל פריסה מדויקת של הסיבים ושל שאר הרכיבים. שירות נוסף הוא חידוש תשתיות אופטיות ותחזוקתן על-מנת שהמערכת תתפקד באופן מיטבי לטווח הארוך. את כל השירותים אנחנו מספקים באחריות מלאה ומתוך מחויבות אמיתית להצלחת העסק או הארגון.

תשתיות אופטיות מתקדמות

התקופה הנוכחית הוגדרה זה מכבר כעידן המידע, ואכן אין כמעט ארגון או עסק שלא מסתמך על נתונים בהיקף עצום לצורך פעילותו. העברת כל ה-Data ובאופן כללי התקשורת בין המחשבים מחייבות פתרונות יעילים מאוד - ובפרט תשתיות אופטיות מתקדמות. על-מנת להפיק מתשתית שכזו מקסימום תועלת, חובה להפקיד בידיים מקצועיות ומנוסות. לאשר תקשורת ניסיון רב בהקמת מערכי תקשורת אופטיים, תחזוקתם ושדרוגם, עם מגוון רחב של ארגונים ועסקים.

היתרונות העיקריים של תשתיות אופטיות מתקדמות

תשתית אופטית היא חלופה רבת יתרונות הן לרשתות תקשורת קוויות והן לאלה האלחוטיות. היתרונות העיקריים שלה הם:
 • יכולת להעביר כמויות גדולות מאוד של מידע - בזמן קצר מאוד.
 • פתרון שניתן ליישם בכל מקום – גם כשנדרשת העברת מידע למרחק גדול יחסית גם במקומות שבדרכים אחרות לא ניתן או קשה מאוד לפרוס בהן מערכת תקשורת.
 • מינימום אובדן מידע.
 • מקסימום אבטחת מידע - בניגוד לרשתות תקשורת אחרות, ציתות לסיבים אופטיים הוא אתגר מורכב במיוחד. 
 • התשתית לא חשופה להפרעות אלקטרומגנטיות - ובהתאם איכות העברת ה-Data. בנוסף הסיבים האופטיים גם לא מייצרים הפרעות לסביבה.
 • תופסת מעט מקום - שילוב מדויק עם הקונפיגורציה הקיימת של המערכת.

הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם

תשתיות אופטיות מתקדמות מבוססות על פריסת סיבים אופטיים - חוטי זכוכית אשר מעבירים אור מקצה אחד לשני ובדרך זו משנעים מידע דיגיטלי, כאמור בקצב מהיר מאוד ובאיכות גבוהה. תשתיות אלה מאפשרות לנו למצוא פתרונות מתקדמים ומשתלמים במיוחד בתחומי הטלפוניה, הכריזה, רשתות מחשבים ועוד ועוד. אשר תקשורת פועלת בכל רחבי הארץ ומספקת ייעוץ, שירות, התקנה ושדרוג רשתות, באמצעות תשתיות אופטיות מובחרות. התמהיל המרשים של לקוחות החברה - שכולל בין השאר את מכון התקנים, את בזק, תחנות לייצור חשמל בגז טבעי, שורה ארוכה של קיבוצים ועוד - הוא העדות המשכנעת ביותר ליכולות הגבוהות שלנו. בנוסף העבודה על פרויקטים מורכבים מסוגים שונים, כולל כאלה שהתאפיינו בקנה מידה גדול מאוד, מקנה לנו את היכולת להתמודד בהצלחה עם כל אתגר, ולמצוא תמיד את הפתרונות המיטביים בדיוק לפי הצרכים הספציפיים שלכם.   סיבים אופטיים אשר תקשורת

מה הם סיבים אופטיים וכיצד הם יעזרו לנו לשמור על מידע מאובטח?

עידן הכפר הגלובאלי בו אנו חיים, מתאפיין בניהול קשרים מכל רחבי העולם בזמן אמת. התקשורת העולמית כיום הינה משוכללת ומהירה וזאת בעיקר בזכות הסיבים האופטיים. סיבים אופטיים מהווים בסיס לתקשורת האינטרנט, הטלפון והסלולר ומאפשרת שליחת תמונות, ווידאו ודואר אלקטרוני באופן מיידי.

מה זה סיבים אופטיים?

סיב אופטי הוא חוט זכוכית המעביר אור מקצה לקצה ובאמצעותו מועבר מידע דיגיטלי במהירות רבה. הסיבים האופטיים מיוצרים בעיקר מזכוכית והם פרושים לאורך האוקיינוסים ומספקים יכולות תקשורת במהירויות עצומות. היתרון הגדול של הסיבים האופטיים מלבד מהירות העברת המידע, הוא האבטחה היעילה שלהם בהשוואה לכבלים אחרים. הסיבים האופטיים מקשים עד מאוד על התחברות אליהם ושאיבת מידע על ידי גורמים בלתי רצויים. המידע המועבר באמצעות הסיבים עובר במהירות האור והשידור הינו חד כיווני, כך שהסיבים מונחים תמיד בזוגות לצורך העברת מידע דו כיוונית.

שימושים ויתרונות של סיבים אופטיים

תשתית הסיבים האופטיים משמשת לצורך העברת נתונים ברשתות מחשבים, באינטרנט, במערכות לייזר ובתקשורת טלפונית. פעולת הסיבים האופטיים מהווה פתרון טכנולוגי להשגת רוחב פס כמעט בלתי מוגבל וכן הם מספקים יתרונות נוספים הכוללים ביצועים עדיפים בעלי חסינות להפרעות חיצוניות ומניעה יעילה של הקרנת הפרעות לסביבה החיצונית. מדובר בתכונה המהווה יתרון חשוב בתחום אבטחת מידע ותקשורת אמינה ברחבי הרשת. תקשורת באמצעות סיבים אופטיים מספקת רמה נמוכה של אבדן עוצמת שידור ולכן התקשורת מתאפשרת בקצבים גבהים בצורה אמינה ולמרחקים גדולים.

תכונות ויתרונות

 • רוחב פס גדול במיוחד המאפשר העברת כמות מידע גדולה במהירות.
 • ניחות נמוך המאפשר שימוש לטווחים ארוכים מבלי הצורך בהגברה.
 • משקל נמוך.
 • הסיב אינו פולט קרינה אלקטרומגנטית ולכן קיים קושי רב להאזין לו או לחשוף מידע אשר מועבר על גבי הסיב.
 • חסין כנגד הפרעות חיצוניות. עמידות בפני לחות ומים, תכונה חיונית להתקנת כבלים תת ימיים ותת קרקעיים.

פתרונות תקשורת ואינטגרציה – העברת נתונים ומידע מהירה ומאובטחת

השימוש בסיבים האופטיים העולם התקשורת והמחשבים הופך לפופולרי למדי ומהווה את השיטה המובילה והמרכזית להעברת נתונים ומידע בצורה מהירה ומאובטחת. חברת אשר תקשורת מתמחה במתן פתרונות ואינטגרציה בתחומי התקשורת. בין השירותים ותחומי העיסוק שלנו, תוכלו למצוא: טלפוניה, סיבים אופטיים, מחשבים, כריזה, מערכות מתח נמוך ועוד. אנו מעמידים לטובת לקוחותינו ידע וניסיון מקצועי רב ורחב בתחומי תשתיות תקשורת, מידע עסקי מאובטח, מידע עסקי מוצפן, גיבוי מחשב בענן, גיבוי בענן ועוד. צוות המומחים של אשר תקשורת בקיא ומתמחה בהקמה ובתחזוקה של רשתות, חוות שרתים, מערך של סיבים ועוד, וכל זאת תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח והקפדה על איכות ומצוינות השירות.

סיבים אופטיים

זה לא במקרה שבשנים האחרונות הרבה עסקים בוחרים לבנות תקשורת של סיבים אופטיים. לכן, אם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם בונים עסק גדול ומנסים לבחור את תשתית התקשורת הכי טובה שיש לעסק שלכם, כדאי שתיקחו את הסיבים האופטיים כאופציה ששווה לשקול ולבדוק מקרוב. מה שכן, חשוב להבין שאם אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם מזמינים טכנאי כל שני וחמישי, הרי שהתשתית חייבת להיבנות בצורה מקצועית וטובה. לכן רצוי שתתקשרו עוד היום אל חברת אשר תקשורת ותזמינו את שירותיה בתחום הזה, כי כאן תיהנו משירות מוביל ומקצועי לכל אורך הדרך.

איזה יתרונות יש לתקשורת של סיבים אופטיים?

אם אתם תוהים מדוע סיבים אופטיים יכולים להוות את הבחירה הנכונה גם עבור העסק שלכם, כפי שקורה בהרבה עסקים אחרים, כדאי שתכירו את היתרונות הברורים שלהם:
 • הם מאוד קלים
 • הם תופסים נפח מאוד מצומצם
 • ניתן להעביר בהם כמות עצומה של דאטה
 • את המידע אפשר להעביר למרחקים מאוד גדולים
 • רמת אבטחת המידע בהם מאוד גבוהה
 • יש בהם מינימום הפרעות חיצוניות
 • הם מאוד עמידים למים
לכן, אם אתם לא רוצים לסבול בעסק שלכם מבעיות תקשורת שונות, הסיבים האופטיים הם הבחירה הנכונה. למעשה, אם תדברו עם בעלי עסקים וארגונים אחרים, אתם תראו שכולם כבר בחרו באופציה הזאת בשנים האחרונות, אז למה אתם מחכים?

החשיבות של הזמנת אנשי מקצוע מובילים ומקצועיים מהתחום

כתוצאה מכך שהתקשורת עומדת בבסיסו של כל עסק מוצלח, ברור מדוע יש היום מומחים רבים שעוסקים בתחום הזה. יחד עם זאת, חשוב להבין שכדי לבנות תשתית עם סיב אופטי, צריך ידע וניסיון רב. זו הסיבה שבגללה חברת אשר תקשורת היא הבחירה הנכונה עבורכם, כי מה פתאום שתתפשרו על אנשי מקצוע שחסר להם ידע וניסיון? או על חברת תקשורת שלא מקפידה על מתן שירות אדיב? חברת אשר תקשורת מעמידה לרשותכם את אנשי המקצוע הכי טובים שיש, זמינות בכל עת ושירות בפריסה ארצית, אז למה שלא תקשרו אליה עוד היום למספר: 1700-505-616 ותיהנו מהטוב ביותר שקיים היום בתחום הזה?

התקנת תשתית סיבים אופטיים

אם ננסה להבין איך יכול להיות שעסקים מסוימים מצליחים יותר מאחרים, אנחנו נראה שלא פעם הסוד הוא תשתית סיבים אופטיים. כלומר, התקשרות חשובה להצלחת העסקים של כולנו הרבה יותר ממה שאנחנו מודעים לכך, ולכן, אם גם אתם רוצים להתקדם, אין ספק ששירותי התקנת תשתית של סיבים אופטיים בעסק יכולה להתאים לכם. חברת אשר תקשורת מזמינה אתכם ליצור עימה קשר עוד היום להזמנת שירותי התקנת תשתית כזאת, אז למה לחשוב פעמיים?

תשתית סיבים אופטיים – מהם היתרונות?

אם עדיין יש לכם התלבטות בין התקנה של תשתית סיבים אופטיים ובין אפשרויות אחרות שקיימות היום בתחום התקשורת, חשוב שתעצרו לרגע ותכירו את היתרונות של סיבים אופטיים:
 • יש לסיבים האופטיים חסינות מאוד גבוהה להפרעות חיצוניות.
 • יש לסיבים האלה רוחב פס בלתי מוגבל וזה אומר שכך ניתן להעביר כמות מאוד גדולה של מידע.
 • מזעור של מערכות שכן יש לא מעט פעולות שלמעשה נוכל לעשות בתוך הסיב האופטי עצמו.
 • העמידות של הסיבים האופטיים מאוד גדולה בניגוד לפתרונות תקשורת אחרים.
לכן זה כלל לא מפתיע שבהרבה מאוד עסקים, חברות וארגונים בוחרים באופציה של הסיבים האופטיים כאופציה המנצחת והיעילה ביותר. משמעות הדברים היא שאם אתם רוצים לעמוד בקצב התחרות ואם אתם רוצים להבטיח שהתקשורת בעסק שלכם תהיה טובה – כדאי גם לכם לחשוב על הסיבים האופטיים כפתרון מושלם לתקשורת בעסק.

מי יוכל להתקין לכם תשתית סיבים אופטיים מקצועית?

לא מעט אנשי מקצוע מגדירים את עצמם כמומחים בתחום הזה, אך לחלקם חסר ידע ולאחרים חסר ניסיון. לכן, אם אתם רוצים לישון בשקט ולדעת שבניתם עבור העסק שלכם את תשתית התקשורת הכי טובה ומתקדמת שיש, פנו כבר עכשיו אל חברת אשר תקשורת לקבלת פרטים נוספים ושירות מקצועי בתחום? החברה עובדת בפריסה ארצית, כך שבין אם אתם גרים באזור המרכז, הדרום או הצפון, תוכלו לקבל כאן את המענה שאתם מחפשים. יש לכם עוד שאלות? רוצים להבין על איזה מחירים מדובר? התקשרו כבר עכשיו למספר: 1700-505-616 ותראו שתצאו מרוצים מהשירות, מהמקצועיות ומהמחירים.

התקנת סיבים אופטיים

אתם מקימים עסק חדש? רוצים להיות בטוחים שלא תצטרכו להזמין טכנאי תקשורת לעיתים קשורות? אם כך, התקנת סיבים אופטיים זה הפתרון הנכון עבורכם. תקשורת שמבוססת על סיבים אופטיים היא למעשה תקשורת טובה, מהירה ומוגנת יותר. בנוסף, היום זה כבר ברור שהרבה פעמים ההצלחה של עסק כזה או אחר מתקיימת, בין היתר, הודות לתקשורת טובה ומהירה, אז למה לזלזל בחשיבות הנושא? פנו עוד היום אל חברת אשר תקשורת, דברו עם נציגי החברה, הסבירו להם מה דרוש לכם ותוכלו ליהנות מהשירות הטוב ביותר שקיים היום בתחום התקשורת.

התקנת סיבים אופטיים וכל היתרונות שמהם תיהנו אם תבחרו באופציה הזאת

במידה ועדיין יש לכם התלבטות בין התקנת סיבים אופטיים ובין אפשרויות אחרות של תקשורת, כדאי שתעצרו לרגע ותכירו את כל היתרונות של הסיבים האופטיים, כי הם לא מעטים:
 • הסיבים האופטיים קלים ביותר
 • הם מאוד מוגנים ועמידים בפני מים
 • הם תופסים נפח יחסית מצומצם
 • אפשר להעביר בהם כמות מאוד גדולה של דאטה
 • הסיבים האופטיים מציעים רמה מאוד גבוהה של אבטחת מידע
מה שכן, חשוב מאוד להקפיד על התקנה נכונה של סיבים אופטיים ולכן לא כדאי להתפשר בעניין הזה. פנו רק אל חברה שבאמת תוכל להבין את צרכי העסק שלכם ולבצע עבודת התקנה טובה, כי רק כך תוכלו להימנע מהזמנת טכנאי פעמיים בשבוע.

המומחיות של אשר תקשורת

חברת אשר תקשורת הוקמה כבר לפני שנים רבות, כך שאם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שהחברה מגיעה עם ניסיון עשיר ביותר. בנוסף, כל אנשי המקצוע שעובדים בחברה מגיעים עם ידע רב, כך שכאן תוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם מקבלים את השירות הכי טוב שקיים. מעבר להתקנה של סיבים אופטיים החברה תוכל גם לתת לכם שירותים בתחום הטלפוניה, המחשבים ועוד, אז למה אתם מחכים? התקשרו למספר: 1700-505-616 ותוכלו ליהנות משירות אדיב ומקצועי שניתן ע"י המומחים של החברה בכל רחבי הארץ. בנוסף, כאן תמיד תיהנו משירות אדיב ללקוח וממחירים טובים, כך שחבל לדחות את הזמנת השירות למחר.

קבלן סיבים אופטיים

בעידן שבו אנחנו חיים, אחד מהדברים הכי חשובים שיש בכל עסק זו התקשורת. לכן כדאי שתדברו עוד היום עם קבלן סיבים אופטיים, כי אם תשקיעו בתשתית התקשורת הטובה ביותר עבור העסק שלכם, אתם תראו שתוכלו לבצע כל פעולה בצורה הרבה יותר מהירה, יעילה ומקצועית. בימינו תשתית תקשורת אופטית מבוססת למעשה על כבלים של סיבים אופטיים אשר מורכבים בפועל מחוטים דקים של פלסטיק או זכוכית. זו הטכנולוגיה שמשמשת אותנו בפועל להעביר מידע ולבנות תשתית תקשורת טובה, אז למה שלא תפנו עוד היום אל חברת אשר תקשורת להזמנת שירותי התקנת סיבים אופטיים?

למה מומלץ לפנות אל קבלן סיבים אופטיים?

אם עדיין יש לכם התלבטות ואתם לא בטוחים האם כדאי לחפש כבר עכשיו קבלן סיבים אופטיים מוביל, כדאי שתכירו את כל היתרונות של הסיבים האופטיים, כי הם רבים:
 • המגזר העסקי זקוק בפועל לפתרונות תקשורת יעילה ומהירה וזה בדיוק מה שהסיבים האופטיים מספקים.
 • הסיבים האופטיים מספקים לנו חסינות טובה יותר בפני הפרעות חיצוניות.
 • רוחב הפס שיעמוד לרשותכם עם הסיבים האופטיים יהיה בלתי מוגבל.
 • העמידות כאן מאוד גבוהה.
 • מרחקי השידור מאוד ארוכים.
לכן, אם אתם רוצים להתקדם ולהיות בטוחים שאתם עומדים בקצב התחרות, אין ספק שאתם חייבים להתקין את תשתית התקשורת הכי טובה שיש כבסיס עבודה לעסק שלכם.

למה דווקא קבלן מטעם חברת אשר תקשורת?

אין ספק שאם תעשו חיפוש אונליין, תקבלו שיש הרבה קבלנים של סיבים אופטיים שאליהם תוכלו לפנות. יחד עם זאת, לא כל חברה מקצועית תוכל להגיע עם הניסיון שמציעה חברת אשר תקשורת, ואם אתם כבר משקיעים בעניין הזה, למה לא לעשות זאת כמו שצריך ובצורה הכי טובה שאפשר? החברה מציעה שירותים שונים ומגוונים לעסקים, כמו שירותי טלפוניה ותשתית, מחשבים וייעוץ לגבי התקנת מערכות תקשורת, אז למה שלא תתקשרו עוד היום? החברה זמינה עבורכם במספר: 1700-505-616 ומציעה שירות בפריסה ארצית. לכן זה לא משנה איפה אתם נמצאים, כי בכל מקרה כאן תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר בתחום הזה.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  מידע נוסף בנושא

  יתרונות

  המהירות והיקף המידע העצום שניתן להעביר תחת סיב אופטי מהווה יתרון פנטסטי. יש יתרונות נוספים. אחד היתרונות הבולטים בהקשר הזה הינו רוחב של פס בלתי מוגבל. הדבר ישפר משמעותית את מהירות הגלישה וחיפוש המידע ואת קצבי העברת המידע והשירותים ללקוחות שלכם. חשוב לציין שרוחב הפס הינו בלתי מוגבל אך היציבות היא מקסימלית. ניתן להעביר ולשדר מידע למרחקים ארוכים, ולכן הדבר חוסך את השימוש במגברים. יתרון נוסף הוא מה שנקרא מזעור מערכות. הסיב עצמו יכול לבצע ולהחליף מערכות תקשורת פיזיות אחרות אשר יושבות בתשתיות של הארגון, וכך נחסך מקום פיזי, ופרישת תשתית התקשורת הינה קלה יותר. יתרון חשוב נוסף של סיב אופטי לעסקים הוא העמידות. סיבים אופטיים עמידים בסביבה מימית שהיא לחה או רטובה, ולכן ניתן להניח כבלים מבוססי סיב אופטי לעסקים באופן תת-קרקעי ותת-ימי, ולחצות מדינות ויבשות תוך כדי העברת מידע מהירה ויעילה מאוד.

  כאמור ניתן לראות שהיתרונות של סיב אופטי לעסקים הם עצומים. פנו היום לקבלן התקנת תשתיות סיבים אופטיים – 'אשר תקשורת'.

  מהו סיב אופטי לעסקים?

  כבל סיב אופטי לעסקים מכיל מספר סיבים אופטיים בתוכו. אותם סיבים אופטיים הם חוטים דקים מאוד מאוד  העשויים פלסטיק או זכוכית. יש כבלים שמכילים סיבים בודדים, ומנגד יש כבלים שמכילים כמה מאות סיבים, בתוך כבל אחד. טכנולוגיית סיבים אופטיים מאפשרת להעביר ולתרגם מידע חשמלי לצורת הבזקי אור, ובאופן הזה המידע עובר מקצהו אחד של הכבל אל הקצה השני במהירות עצומה. העברה של מידע בכמות מאסיבית ובמהירות מאפשרת לארגון שלכם ולכל עסק לשפר את מערך התקשורת שלו מקצה לקצה, לספק שירות טוב יותר ללקוחות ולמשתמשים, והן את התקשורת ארגונית.

  סיב אופטי לעסקים

  עסקים אשר עושים שימוש בתשתית של סיב אופטי לעסקים מחזיקים ביתרון אדיר, לעומת אלה שלא. תשתיות מבוססות סיב אופטי לעסקים מאפשרות לכל עסק לייעל ולשפר את מהירות והיקף העברת המידע בתוך הארגון ומחוץ לארגון – ללקוחות, ספקים ולגורמים נוספים. כל מערך התקשורת הארגוני העסקי חווה תנופה עצומה בעת שימוש בסיב אופטי.

  יתרונות

  מלבד יתרון המהירות והעברת המידע בכמויות אדירות יש יתרונות נוספים עבור כבל סיב אופטי. כך, אחד היתרונות הבולטים הוא שהסיבים לא פולטים קרינה אלקטרומגנטית. יתרון נוסף הוא שלא ניתן לחשוף מידע העובר דרך אותם כבלים. אם נשווה את יתרונותיו של כבל סיב אופטי ביחס לכבלי הנחושת המסורתיים נוכל לעמוד על מספר הבדלים מהותיים. כך רוחב הפס גדול מאוד, אין כאמור פליטה של קרינה ויש חסינות ביחס להפרעות מבחוץ. האמינות גוברת ביחס למשל למקרי האזנות סתר בכבלים עשויים נחושת. יתרון נוסף הוא הסבילות לסביבה לחה ומימית, ולכן ניתן להניח כבל סיב אופטי תת קרקעי ותת ימי.

  היתרונות כאמור עצומים ולכן – אם עוד לא התקדמתם לתשתית של סיבים אופטיים, הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון בכיוון. פנו לחברת 'אשר תקשורת', קבלן תשתיות תקשורת, המתמחה בהתקנת סיבים אופטיים.

  שימושים

  הודות לטכנולוגיה ניתן לבצע שימוש עם כבל סיב אופטי במערכות של מצלמות אבטחה למשל, בתעשיית הדפוס, באפליקציות ובהעברת תקשורת נתונים של תשתיות תקשורת אינטרנטית.

  מה יש בתוך כבל סיב אופטי?

  בכל כבל בודד מבוסס סיבים אופטיים ישנם עד 12 סיבים. כל סיב כזה יכול לתפקד בטווח טמפרטורה של מינוס ארבעים מעלות ועד שבעים מעלות צלסיוס. וזו הסיבה שניתן להניח תשתית של סיבים אופטיים תת-ימית ולשנע במהירות אדירה כמויות עצומות של מידע, בין מדינות ויבשות. בהשוואה לכבלי תקשורת מסורתיים העברת המידע והקצב מהירים לאין שיעור, ומדובר בטכנולוגיה שכל עסק וארגון חייבים לעבור אליה, על מנת להתאים עצמם לעולם הטכנולוגי החדש. בכל כבל סיב אופטי יש שני סוגי מעטפת. יש PUR ויש TPE כאשר הם מאפשרים כאמור עמידות בטמפרטורות קיצוניות של חום וקור.

  כבל סיב אופטי

  המילה האחרונה בכל הקשור לתשתיות מתקדמות להעברת דאטה ותקשורת היא: תשתית סיבים אופטיים. זוהי תשתית הבוססת על כבל סיב אופטי. כבל כזה שבאנגלית נקרא Fiber Optic Cable הוא כבל רובוטי בלע טכנולוגיה ייחודית. הוא מיוצר בטכנולוגיה מיוחדת שבזכותה מתאפשרת העברת נתונים מהירה ביותר ומואצת.

  התקנה

  על מנת להנות מאספקת סיבים אופטים תוכלו לפנות לקבלן תשתיות תקשורת מוסמך שיתקין עבורכם תשתית של סיבים אופטים. קבלן תשתיות מוסמך ומנוסה יוכל להציע את הפתרונות הספציפיים המתאימים לארגון שלכם, ביחס לנפחי הפעילות, סוג הפעילות ועוד. קבלן תשתיות מנוסה יתקין עבורכם רשת סיבים אופטים בצורה יעילה, תוך אפיון ותכנון של הצרכים העסקיים והתפעוליים של הארגון ובשטח.

  בחברת 'אשר תקשורת' תקבלו את הפתרונות המתאימים והנכונים עבורכם להתקנת רשת סיבים אופטים בצורה מקצועית עבורכם. ולכל שאלה או התייעצות אתם יכולים לפנות אלינו לגבי תשתיות של סיבים אופטים ונספק לכם מענה לכל שאלה וצורך בצורה מקצועית.

  הציוד –  סיבים אופטים

  ישנו ציוד ייעודי אשר מהווה חלק מרשת תקשורת של סיבים אופטים. כך למשל הציוד כולל ציוד ופריטים שונים כמו למשל מבודדים, מגשרים ומפצלים שונים. הציוד גם כולל מה שנקרא 'רכיב אקטיבי'. רכיבים אקטיביים הם למשל מייצבי רוחב פס ורפלקטורים. ישנו גם ציוד אשר מיועד למטרת תחזוקה של סיבים אופטים. ציוד כזה כולל חותך מיוחד לסיבים אשר עשוי מיהלום, אלכוהול לחיטוי הסיבים, נייר מיוחד לניקוי הסיבים ועוד. ישנו גם ציוד למטרת בדיקת התשתית האופטית. ציוד כזה כולל מד עוצמה מזהה תעבורה לניטור של סיבים אופטים ועוד.

  היתרונות –  סיבים אופטים

  סיבים אופטים הם סיבים אשר נתגלו לפני כמה עשרות שנים ע"י חוקר בסין. הסיבים עשויים מחומר הזכוכית ולהם ציפוי הגנה. סינגל מוד הוא שמו של סוג הסיב האופטי המומלץ לשימוש והוא בעל מסוגלות העברת מידע בכמויות מאוד גבוהות וקצבים גבוהים וחיבור לענן.

  סיבים אופטים

  סיבים אופטים הם המילה האחרונה בכל מה שקשור להעברה מהירה וכמויות עצומות של מידע מבוסס רשתות תקשורת. קצב וכמות העברה המידע על סיבים אופטים גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לקצב וכמות העברה המידע מבוסס כבלי נחושת או גלי רדיו. המעבר להתקנת סיבים אופטים החל בשנים האחרונות ברחבי העולם כולו, כאשר ארגונים ושכונות מגורים בהם ישנו חיבור לסיבים אופטים נהנים ממהירות גלישה גבוהה ביותר, ומתקלות פחותות יותר ברשת האינטרנט הביתית והארגונית.

  ‏הליווי שמאפשר לכם לקחת החלטות נכונות

  ‏כאשר אתם מתמודדים עם שאלות מורכבות בכל מה שקשור לניהול התקשורת בתוך בית העסק שלכם, ברור לכם שאתם רוצים לעשות הכל בשביל להצליח לבחור את הפתרון האולטימטיבי לא מתוך ראיה רחבה של המצב. אנחנו, אנשי הצוות של חברת אשר תקשורת, יכולים לעזור לכם לקחת החלטות נכונות לצרכים של החברה שלכם, ‏ואנו נעזור לכם למצוא את המערכת הטובה ביותר ‏אשר יכולה לשרת אתכם לאורך שנים ארוכות וליצור חוויה מושלמת, ‏אשר מתאימה לבית עסק מקצועי ומודרני, בסטנדרט גבוה שאתם מעוניינים ליצור. 

  ‏למה אתם רוצים לבחור מערכת סיב אופטי לעסקים שלכם?

  ‏מערכת סיב אופטי ‏לעסקים היא מערכת ‏אשר ‏ ‏מאפשרת לכם לעשות שימוש בתשתיות אינטרנט ותקשורת מתקדמות במיוחד, בתוך בית העסק שלכם. היום, אפילו פעולת רכישה פשוטה של לקוחות בחנות, מחייבת גישה לאינטרנט באופן קבוע בבית העסק שלכם. מה שאומר שאתם חייבים לעשות שימוש במערכות טכנולוגיות חזקות מאוד, אשר מתאימות לנפח הפעילות של החברה שלכם. ולכן, ‏ההתקנה של מערכת סיב אופטי ‏ ‏לעסקים, היא בחירה בפתרון אולטימטיבי, אשר יכול לשרת את הצרכים שלכם לטווח הארוך בצורה הכי מקצועית שיש. ‏והכל, מתוך ראיה מקצועית של הפתרונות הקיימים כיום בשוק ושל המבנה של החברה שלכם.

  סיב אופטי לעסקים

  ‏ניהול מערכות תקשורת בעולם העסקים הוא פרויקט גדול מאוד עם השפעה על כל אנשי המקצוע בצוות שלכם לאורך תקופה ארוכה. גם אם אתם מבינים עד כמה חשובה היא הבחירה במערכת סיב אופטי ‏לעסקים שלכם, זה לא אומר שאתם יודעים איך לנהל את המשימה באופן הנכון ואלו כלים עומדים לרשותכם. בדיוק מהסיבה הזו, כמו כל פרויקט מקצועי אחר בחברה שלכם, אתם צריכים להפקיד בידיים של אנשי מקצוע את ‏האחריות למשימה שלכם. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת אשר תקשורת, יכולים לעזור לכם להתאים מערכת סיב אופטי לעסקים שלכם על בסיס שנים רבות של ניסיון מקצועי בתחום ומגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים אשר עומדים לרשותנו.

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support