טכנאי סיבים אופטיים

הסיבים האופטיים קלים, תופסים נפח מצומצם, ניתן להעביר בהם כמויות עצומות של דאטה למרחקים גדולים מאוד, ברמת אבטחת מידע גבוהה ועם מינימום הפרעות חיצוניות, ובנוסף הם עמידים למים - כך שאין פלא שהם הפכו בשנים האחרונות לתשתית פופולרית במיוחד. הצמיחה המשמעותית בהיקף השימוש בהם הביאה לגידול גם בביקוש לשירותיו של טכנאי סיבים אופטיים - איש מקצוע מיומן שמבצע פעולות תחזוקה חיוניות, אמון על איתור תקלות ופתרונן ובאופן כללי מסייע לעסק או לארגון להפיק את מלוא התועלת האפשרית מהטכנולוגיה החדשנית. חברת אשר תקשורת מעסיקה טכנאים איכותיים במיוחד ועתירי ניסיון ותשמח להעמיד אותם לשירותכם.

האיכויות החשובות של טכנאי סיבים אופטיים

 

 • היכרות מעמיקה עם הסיבים האופטיים - על כל סוגיהם השונים. בקיאות מוחלטת במערכות השונות שמורכבות מסיבים אופטיים מבטיחה התנהלות יעילה והשלמת כל משימה על הצד הטוב ביותר.
 • עבודה מסודרת ומאורגנת - פעולות תחזוקה הקשורות לתשתיות תקשורת חובה לבצע באופן יסודי ומסודר, שכן מדובר במערכות מסועפות ומורכבות מטבען.
 • מחויבות מלאה - איכות הכרחית שמאפשרת לכל לקוח לדעת בוודאות שהוא יקבל את השירות האופטימלי, בין אם מדובר בעבודת אחזקת רשתות שגרתית ובין אם בטיפול בהול בתקלה שמשביתה את התקשורת בעסק.
 • אדיבות - כמו כל נותן שירות, גם לטכנאי תשתיות אופטיות כדאי להתנהל במאור פנים אמיתי.

 

חשיבותו של הניסיון

כמו בתחומי ידע אחרים, גם הסיבים האופטיים הם עולם שניסיון עוזר לנווט בו בבטחה ובהצלחה. למעשה, זהו מרכיב קריטי שבזכותו יכול טכנאי סיבים אופטיים לזהות בעיות, במקרים רבים עוד לפני שהן נגרמות, ובנוסף לדעת בכל מצב מהו הפתרון המיטבי וגם איך ליישם אותו.

הצוותים המקצועיים של אשר תקשורת מבצעים שירותים רבים הקשורים לסיבים אופטיים: הטמעת תשתיות אופטיות, אבטחת מידע ברשתות מסוג זה, בקרה וניתוב, גיבויים, ניקוי סיבים אופטיים ועוד. השירות ניתן תמיד במלוא האחריות וכמו כן אנחנו מקפידים על זמינות מרבית מתוך הבנה שביצועי כל עסק או ארגון תלויים במידה רבה באיכות תשתית התקשורת. על המיומנות שבה אנחנו מתנהלים והתועלת הרבה שאשר תקשורת מספקת ללקוחותיה תעיד גם רשימת הלקוחות שלנו, שכוללת בין השאר גופים כמו משטרת ישראל, אורנג' ותע"ש.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support