אשר תקשורת - שירותים בפריסה ארצית

מערכות מתח נמוך

חברת אשר תקשורת מציעה מגוון שירותי תקשורת – מתכנון מערכות מתח נמוך, התקנת המערכות, תפעולן, ועד ייעוץ מלווה.

מהן מערכות מתח נמוך?

מערכות מתח נמוך הן למעשה מערכות שהפעלתן אינה דורשת מתח חשמלי הגבוה מ- 1,000 וולט, למעשה המערכות האלה נמצאות בכל מקום והן משמשות אותנו בחיי היומיום.

סוגי מערכות מתח נמוך שאנו מתקינים:

מערכות כריזה

מערכות כריזה מותקנות במקומות ציבוריים כגון אוניברסיטאות, בתי ספר, בתי מלאכה, בתי עסק, בתי חולים ומוסדות ציבוריים נוספים. מערכות הכריזה משרתות את הצורך בהתראה על מצבים מסכני חיי אדם במבני ציבור ואף בשטחים פתוחים.

מערכות הכריזה מורכבות ממספר חלקים, ביניהם רמקולים, מיקרופונים, מגברים ואביזרים שונים נוספים. כל אלה משמשים על מנת להעביר בצורה הטובה ביותר ובאופן מידי את ההודעות לכלל האנשים הנמצאים בשטח בכל מצבי החירום האפשריים.

לחלק מהמערכות יש אפשרות של גיבוי בזמן הפסקות חשמל שמאפשר את המשך הפעלתן גם ללא חשמל למספר שעות.

פתרון כניסה וכריזה מכל מקום

במקומות עבודה רבים מותקנת מערכת כריזה על מנת לאפשר איתור מהיר של העובדים. כמו וכן היא משמשת להשמעת צפירות בעת מלחמה או חירום. במקומות ציבוריים רבים מותקנת מערכות כריזה גם למטרת איתור ילדים באזור.

מערכות הכריזה משמשות גם בעיתות שלום ולמטרות שיווקיות ואחרות, כגון השמעת מוזיקת רקע נעימה והכרזת הודעות באופן שוטף.

השימוש במערכות אלו הוא נרחב ומגוון – במקומות עבודה, רשתות שיווק, מקומות בילוי לקהל הרחב ואף במוסדות חינוך לשידור הודעות וכן להשמעת צלצולים המסמנים לתלמידים על תחילת או סיום השיעורים.

תקשורת מחשבים

שירות נוסף של חברת אשר תקשורת הינו התקנת תשתיות לרשתות מחשבים, סידור ושיפוץ מסדי תקשורת, הקמת חדרי שרתים והרכבת ארונות תקשורת, וכן הכנה למרכזיות IP ומערכות מולטימדיה.

  • לוח חכם – דוגמא אחת למערכת מסוג זה היא לוח חכם ומערכת שמע בתוך כיתות בבתי ספר.
  • מצלמות אבטחה – אשר תקשורת מתקינים מצלמות למערכות אבטחה במעגל סגור. המערכות מבוססות IP עם שרת מרכזי ואפשרות צפייה וניטור מרחוק.

מערכות מתח נמוך, אם כן הן מערכות חיוניות, אשר יש בכוחן לשפר את איכות החיים, חשוב לבחור בחברה שמקפידה על תקנים מחמירים, איכות ללא פשרות, מקצוענות וכמובן דואגת להתאמה מקסימלית לצרכי הלקוח ומקפידה על שביעות רצונו. אלה הם יסודות העבודה שלנו באשר תקשורת והצוות שלנו ישמח לסייע לכם במציאת הפתרון המתאים לכם מתוך מגוון מערכות המתח הנמוך.

 

מערכות מתח נמוך

 

מערכות שונות מחייבות מתח חשמלי גבוה למדי, אבל לצדן ניתן למצוא היום שפע של מערכות מתח נמוך. הן מקיפות אותנו מכל עבר ומהוות חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. מערכות הכריזה במוסדות ציבוריים שונים הן דוגמה טובה לכך, ואין ספק באשר לחשיבותן כמערכות שמספקות התרעה במצבי חירום, אם כי במקרים רבים הן משמשות גם למסירת מידע שיווקי או להשמעת מוזיקה. חברת אשר תקשורת מלווה את מוסדות החינוך, משרדי הממשלה, רשתות השיווק וארגונים רבים אחרים בתכנון הפתרונות האידאליים עבורם.

 

מערכות מתח נמוך – דוגמאות עיקריות

באופן כללי מערכות מתח נמוך מאופיינות בצריכה שלא עולה על 100 ואט, ויש מספר דוגמאות מוכרות למערכות מהסוג הזה, לרבות:

  • מערכות כריזה
  • מערכות אינטרקום
  • מצלמות אבטחה
  • מערכות בקרת כניסה
  • גילוי עשן ו/או כיבוי אש
  • תקשורת מחשבים ואינטרנט

הדוגמאות המוזכרות כאן מחייבות לא מעט תכנון, ובעיקר התקנה מדויקת ומקצועית מאוד. חברה המתמחה בהצבת מערכות מתח נמוך יכולה להציע פתרונות מתקדמים שמותאמים לכל עסק ולכל מוסד, על פי דרישותיו הייחודיות ובהתאם לצרכיו היומיומיים. כל זאת, תוך הקפדה על עבודה מקצועית ואיכותית ועל תחזוקה שוטפת גם לאחר ההתקנה. כך תוכלו להיות בטוחים שהפעילות היומיומית שלכם מתנהלת ללא הפרעות, גם במצבים מיוחדים כדוגמת הפסקת חשמל וגם במצבים אחרים שעשויים להשבית את הפעילות העסקית בהיעדר פתרון מתאים.

 

מערכות מתח נמוך - מענה חשוב ומדויק 

התקנת מערכות מתח נמוך היא עוד שירות חשוב של חברת אשר תקשורת, המספקת מענה חשוב ומדויק לצרכיו הייחודיים של כל עסק באשר הוא. לצד התקנת המערכת ניתן לתכנן גם התקנת לוח חכם בבתי הספר, הצבת מערכות שמע מתקדמות ותכנון מצלמות אבטחה מבוססות IP המאפשרות צפייה מרחוק. העבודה הנכונה, התכנון המדויק והליווי המקצועי של מומחי החברה, כל אלה יחד מבטיחים מענה קלאסי לצרכים שלכם. זהו תהליך שמתמקד במטרות שלכם תוך הקפדה על שירות מצוין ועל שביעות הרצון שלכם. כאשר כל החלופות פרוסות בפניכם, לכם נותר רק לבחור את מה שנכון עבורכם, ואת הפתרון שיאפשר לעסק להתנהל בצורה חלקה וטובה בכל רגע, ובכל שלב.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

We can connect you BETTER

מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

עוד בנושא

מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
X

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

We can connect you BETTER

מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

Translate »