שירותי החברה

אשר תקשורת מתמחה במתן פתרונות תקשורת לעסקים בתחום: סיבים אופטיים, טלפוניה ותשתיות תקשורת. החברה מספקת ייעוץ והתקנה של מערכות תקשורת בפריסה ארצית. אשר תקשורת מעמידה לזכות לקוחותיה את הידע המקצועי ואת הניסיון הרב בכל התחומים הנוגעים לתשתיות תקשורת, סיבים אופטיים, טלפונים ומחשבים, ומספקת את הפתרונות המובילים ביותר בתחום.

סיבים אופטיים
תשתית סיבים אופטיים
תכנון, יעוץ, התקנה, בדיקה ומכירה של סיבים אופטיים אם ברצונכם להגביר את הקצב, להעלות הילוך ולשדרג את תשתיות התקשורת של העסק, כדאי שתפעלו מהר ותעברו לטכנולוגיה אופטית מתקדמת, מגמה שתופסת תאוצה...
עוד על  תשתית סיבים אופטיים
תקשורת אופטית
תקשורת אופטית
התקשורת האופטית היא אחד הפתרונות המתקדמים ביותר המשמשים כיום להעברת מידע ממקום למקום. אם עדיין לא שמעתם על יתרונותיה, הרי שהגיע הזמן, לפניכם כל הפרטים. תחום התקשורת משמש אותנו יותר ויותר...
עוד על  תקשורת אופטית
רשת מחשבים לחברות ועסקים
רשת מחשבים לחברות ועסקים
בעידן הטכנולוגי, המחשבים הפכו להיות חלק מרכזי מהעסק, אולם כדי לייעל את פעילותם ועל מנת לחסוך באמצעים, חשוב כי כולם יהיו מחוברים לאותה הרשת. מהי רשת מחשבים ומה תפקידה במשרד...
עוד על  רשת מחשבים לחברות ועסקים
תשתיות תקשורת מחשבים
תקשורת מחשבים
תעצרו רגע לחשוב איך היינו חיים ללא תשתיות תקשורת? לא מצליחים? ברור, כל כך התרגלנו להן שאנחנו מבחינים עד כמה אנחנו צריכים אותן כשאין. חשיבות תקשורת המחשבים חיונית לנו כיחידים...
עוד על  תקשורת מחשבים
תקשורת טלפוניה
תקשורת טלפוניה
אחת המחלקות החשובות בכל עסק היא ללא ספק מחלקת התקשורת. בעזרת תקשורת ניתן לקדם את הפעילות העסקית, ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים, לתקשר עם העולם החיצוני וכן לשמור על תקשורת...
עוד על  תקשורת טלפוניה
רשתות תקשורת מחשבים וטלפוניה
עוד על  
תשתית תקשורת טלפונים לעסקים גדולים ומוסדות
תשתית תקשורת טלפונים לעסקים גדולים ומוסדות
ממש כשם שיציבותו של הבניין תלויה ביסודות שלו, כך יציבותה ואמינותה של התקשורת הארגונית תלויה בתשתית. על מנת שהמידע המועבר בפנים הארגון ומחוצה לו יהיה כמה שיותר בטוח, יש צורך...
עוד על  תשתית תקשורת טלפונים לעסקים גדולים ומוסדות
מערכות מתח נמוך
מערכות מתח נמוך
חברת אשר תקשורת מציעה מגוון שירותי תקשורת – מתכנון מערכות מתח נמוך, התקנת המערכות, תפעולן, ועד ייעוץ מלווה. מה הן מערכות מתח נמוך? מערכות מתח נמוך הן למעשה מערכות שהפעלתן אינה דורשת...
עוד על  מערכות מתח נמוך

תשתיות תקשורת

ברוכים הבאים לאתר שלנו,

חברתנו עוסקת במתן פתרונות תקשורת בתחום: סיבים אופטיים, טלפוניה, מחשבים, כריזה ומערכות מתח נמוך.

נשמח לספק לכם שירות וייעוץ מקצועי בכל התחומים שקשורים לתשתיות תקשורת וסיבים אופטיים לבקרים ולתעשיה ואספקת ציוד אופטי.

שירות מקצועי בפריסה ארצית

חברת אשר תקשורת מספקת שירותים לחברות המובילות במשק. המוניטין הטוב של החברה הולך לפניה, והוא מבוסס על עשרות לקוחות מרוצים.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לעשרות הלקוחות שכבר עובדים אתנו, ונשמח לראות אתכם נהנים מפתרונות תקשורת ואינטגרציה מתקדמים, אשר ייקחו את העסק שלכם לשלב הבא.

קרא עוד עלינו...

אשר תקשורת - קבלן תשתיות תקשורת

בין לקוחותינו

IT SOLUTIONS

אשר תקשורת - שירותים בפריסה ארצית

תהליך העבודה שלנו

ICON

ייעוץ

ICON

תכנון

ICON

ביצוע

ICON

פיקוח

ICON

פתרון מלא

ייעוץ

תכנון

ביצוע

פיקוח

פתרון מלא

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אשר תקשורת - שירותים בפריסה ארצית

  מה אנחנו מציעים?

  01

  סיבים אופטיים

  התקנה ותחזוקה של רשתות אופטיות, כבלים ומחברים אופטיים, קלוז’רים אופטיים ומדידות OTDR.

  02

  תקשורת מחשבים

  תכנון, ביצוע, הקמה ותחזוקה של תשתיות ורשתות מחשבים, cat 6a, cat 7, fttd ו-cat 7a

  03

  תקשורת טלפוניה

  תכנון וביצוע הקמה ותחזוקה של רשתות טלפוניה, תיקון כבלי נחושת, מחברי רייקם, מדידות TDR

  04

  מערכות מתח נמוך

  תכנון ביצוע הקמה ותחזוקה של מערכות כריזה ומצלמות IP לעסקים ולחברות.

  אשר תקשורת - שירות מקצועי בפריסה ארצית

  רשת מחשבים לחברות ועסקים

  היות ורשת המחשבים בה עושים שימוש יכולה להשפיע על פעילותו השוטפת של העסק חשוב להגיע לבחירות נכונות אשר ישרתו את הצרכים שלכם. וכמו בכל פרויקט אותו יש לבצע בצורה יסודית ומדויקת, התכנון מהווה שלב עיקרי וקריטי בטרם התקנת רשת מחשבים. אנו באשר תקשורת בעלי ניסיון בתחום ולכן נציע לכם פתרונות אשר מבוססים על תכנון מעמיק ואפיון הצרכים של העסק או הארגון. בעזרת הרשת המתאימה, תוכלו לחסוך במשאבים, לשפר את הביצועים העסקיים וליהנות מפתרון התפור למידותיכם בדיוק.

  אשר תקשורת - פתרונות תקשורת לבתי עסק

  תשתיות – התאמה וחשיבה קדימה

  תשתיות המחשוב הן הבסיס לפעולת עסקים ואירגונים וליעילות עבודתם השוטפת, החשיבות שיש לחברה מקצועית בעלת נסיון, המקפידה על בקרה, ניהול, איכות, עמידה בתקנים מחמירים ועבודה של צוות כוח אדם מקצועי ובעל תודעת שירות עושים את כל ההבדל. אנו בחברת אשר תקשורת, נשמח לענות לניידכם עוד היום ולהתאים לכם את פתרון תשתיות המחשוב המדוייק עבורכם.

  אשר תקשורת - הבחירה הנכונה

  כל הסיבות לבחור באשר תקשורת

  אשר תקשורת מעמידה לזכות לקוחותיה את הידע המקצועי ואת הניסיון הרב בכל התחומים הנוגעים לתשתיות תקשורת, סיבים אופטיים, טלפונים ומחשבים, ומספקת את הפתרונות המובילים ביותר בתחום. בנוסף לכך, הצוות המקצועי של אשר תקשורת מתמחה בהקמה ובתחזוקה שוטפת של רשתות אחודות, חוות שרתים, מערך של סיבים “עד הבית”, וכן באספקה ובמכירה של כבלים, מגשרים, מחברים ומתאמים אופטיים, כאשר כל השירותים ניתנים בהתאם לצרכים שלכם ובסטנדרטים הכי גבוהים.

  קבלן תשתיות תקשורת

  בין אם אתם מתכננים את הבית הפרטי או מגדל המגורים, את המשרד הקטן או את חלל המשרדים המרווח, תשתיות התקשורת שלכם הם נושא קריטי שמחייב תשומת לב רבה מאוד. כדי לעשות את זה נכון מומלץ לקחת בחשבון את כל צרכי התקשורת שלכם, ובכלל זה אפשר למנות את החשמל, את הטלפוניה, את המחשב ואת החיבור לאינטרנט, למשל. עם קבלן תשתיות תקשורת תוכלו להגדיר את הצרכים הללו במדויק, לשרטט היטב את המהלכים הבאים שלכם ולבצע התקנה איכותית של כל מרכיב ברשת הסבוכה והמורכבת. חברת אשר תקשורת מעניקה לכם ייעוץ מקצועי והקמה מדויקת של התשתיות הדרושות לעבודתו התקינה של העסק שלכם.

  המאפיינים של קבלן תשתיות תקשורת מיומן

  מאחר והארגון שלכם נשען על התשתית שתוקם, אין ספק כי נדרשת זהירות רבה בבחירת קבלן תשתיות תקשורת שיוכל לספק את המענה האידאלי עבורכם. לבחירה מדויקת מומלץ להתמקד במספר נושאים עיקריים:
  • קבלן התשתיות חייב להיות מנוסה ומיומן בתכנון, בהתקנה ובתפעול המערכות השונות
  • לתכנון התשתיות יש להוסיף גם סוגיות הקשורות במיגון, אזעקה וכן הפעלת גלאי אש ועשן
  • קבלן זמין ונגיש יוכל לספק מענה מקצועי גם כאשר מסגרת הזמן קצובה ודחוקה יחסית
  בנוסף לכל אלה רצוי לבחור קבלן תשתיות תקשורת עם המלצות ויכולת מוכחת להעניק לכם שירות ללא פשרות. לעבודה יעילה זו יש השפעה אדירה על המערכות, על תקינותן ועל האופן שבו הן מתפקדות בשגרה, ורק גורם המיומן בתכנון ובהתקנת הציוד הרגיש ביותר יוכל לעזור לכם להשיג את היעדים שלכם באין מפריע. אם תוודאו שאתם מפקידים את המשימה החשובה בידיים מקצועיות ואמינות, תוכלו לישון טוב יותר בלילה בידיעה שהתקשורת בעסק או בבית נמצאת בידיים טובות.

  קבלן תשתיות תקשורת מקצועי

  קבלן תשתיות תקשורת מקצועי הוא זה שיבטיח לכם תשתית איכותית, חזקה, מהירה וטובה. מעל לכל הוא יוכל לסייע בתכנון הפתרונות המותאמים לצרכים האישיים והעסקיים שלכם. חברת אשר תקשורת מציעה לכם מגוון רחב של שירותים מתקדמים, לרבות תכנון והתקנת תשתיות, וכן תחזוקה מקצועית של התשתיות באופן שוטף. כל זאת, במטרה לאפשר לכם לפעול בנוחות, ביעילות ועם מינימום הפרעות.

  תשתיות תקשורת

  אם נודה באמת, לרובנו תשתיות תקשורת כמעט מובנות מאליהן. הן תמיד שם, בכל מקום ובכל זמן, ותקלות בתשתית פוגעות ביכולת שלנו לעבוד או לתקשר עם הלקוחות. אם כן, תכנון והתקנת תשתית מחייבים מקצועיות רבה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, ורק בעבודה נכונה ניתן לאתר את הפתרון האידאלי לצרכיו הייחודיים של כל עסק. חברת אשר תקשורת מנוסה בתכנון ובהתקנת התשתיות המתקדמות ביותר, תוך הקפדה על התאמה מושלמת לצרכי התקשורת המרכזיים של העסק.

  תשתיות תקשורת – איך מתכננים אותן?

  ניסיון ומקצועיות הם שני כלים משמעותיים שעוזרים לנו בתכנון תשתיות תקשורת המותאמות בדיוק לצרכי העסק, והתהליך הזה מחייב תשומת לב למספר שלבים עיקריים:
  • תכנון והתקנת תשתיות תקשורת על פי תקן CAT 5E, CAT6 ו-CAT7
  • תכנון והתקנת תשתית בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח
  • תכנון חדרי מחשב והתקנתם, לרבות מסדים לחיווט שרתים
  מאחר וכל לקוח מאופיין בצרכים ייחודיים משלו, ולכל פרויקט מטרות מוגדרות ושונות לחלוטין, ניסיון מקצועי ומומחיות אנשי הצוות הם אלה שמאפשרים להשיג את התוצאה האידאלית. כך ניתן לייצר תשתית גמישה ולאפשר לה להתאים גם לשינויים שעשויים להידרש בהמשך, לרבות שינויים בקצב התעבורה או בתשתית עצמה. ייעוץ מקצועי בראשית הדרך ועבודה נכונה משלב התכנון ועד להשלמת ההתקנה הם אלה שמספקים לכל ארגון את המענה המושלם לצרכי התקשורת שלהם, שהם הצרכים הבסיסיים והחשובים באמת.

  תשתיות תקשורת לעסקים מוצלחים

  פרויקטים של תכנון והתקנת תשתיות תקשורת הם פרויקטים מורכבים המחייבים רגישות ומקצועיות גם יחד. זאת מתוך ההבנה כי התשתית האיכותית היא שמאפשרת לעסק לפעול בשגרה, וזוהי הדרך להבטיח עבודה יעילה הרבה יותר. השילוב בין ניהול ובקרה, בין איכות להקפדה על התקנים המחמירים ביותר, זהו השילוב שמבטיח לעסק את התפקוד היומיומי המיטבי. להתאמת פתרונות התקשורת המתאימים עבורכם ולתכנון התשתית האיכותית מכולן, צוות אשר תקשורת מעניק לכם שירות מקצועי ללא פשרות, בהתאמה אישית ובדיוק לפי הצרכים שלכם. הצלחת העסק תלויה באופן שבו הוא מתפקד בכל רגע ובגישה שלכם לתשתיות איכותיות, והמומחים שלנו יעזרו לכם להגיע אל היעדים הללו בקלות רבה.

  תשתיות תקשורת לעסקים

  החלטתם לעזוב את העבודה כשכירים ולהקים עסק? אם כך, אתם חייבים להזמין, בין היתר, שירותי תשתיות תקשורת לעסקים. חשוב להבין: ככל שהעסק שלכם יותר גדול כך תשתית התקשורת שלו חייבת להיבנות בצורה טובה יותר ומקצועית יותר, כי על התקשורת בנוי כל העסק. היום עסקים, חברות וארגונים גדולים עובדים אך ורק עם מחשבים ואינטרנט, מה שאומר שהתקשורת חייבת להיות טובה על מנת שנוכל להבטיח עבודה יעילה ומקצועית. זו הסיבה שבגללה כדאי שתכירו את חברת אשר תקשורת, כי כאן תוכלו לקבל את כל שירותי התקשורת שלהם העסק החדש שלכם זקוק.

  תשתיות תקשורת לעסקים – איך עושים זאת בצורה נכונה?

  אין ספק שהיום בתחום של תשתיות תקשורת לעסקים יש הרבה מאוד חברות ואנשי מקצוע שישמחו להציע לכם שירות. הסיבה לכך ברורה, שכן אם כל עסק גדול צריך לבנות תשתית תקשורת טובה, ברור שגם יהיו הרבה מומחים שישמחו להציע שירות בעניין הזה. יחד עם זאת, לא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע הנדרש, וההיגיון אומר שאם אתם כבר משקיעים בתשתית תקשורת לעסק, לא כדאי להתפשר על עבודה שלא תתבצע בצורה מקצועית. כדי לעשות זאת בצורה נכונה צריך:
  • להבין מהם צורכי העסק
  • לדעת כמה מחשבים, פחות או יותר, יהיו שותפים לתקשורת
  • לבצע תכנון מדויק של תשתית התקשורת אשר תיקח בחשבון את כל הנתונים החשובים
  ולכן ברור מדוע זו עבודה שרק אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים יוכלו לבצע על הצד הטוב ביותר.

  הסתייעות בשירותיו של קבלן תשתיות תקשורת

  היום כולם מודעים היטב לעובדה שאחד מהדברים הכי חשובים שישפיעו על עתיד העסק של כל אחד מאתנו, זו התקשורת. לכן, אם אתם יכולים לפנות כמה שיותר מהר אל קבלן תשתיות תקשורת ולקבל ממנו שירות, למה שתדחו את העניין? קבלן כזה יוכל להתקין אצלכם את תשתית התקשורת הכי טובה ומתאימה שיש לעסק שאתם מנהלים, מה שישפיע בהמשך על הצלחת העסק שלכם. חברת אשר תקשורת מזמינה אתכם אליה לקבלת שירותי כל סוגי תשתיות התקשורת, כי עם הניסיון של החברה אתם תמיד תהיו בידיים טובות.

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12

  תשתיות תקשורת לעסקים

  תשתית סיבים אופטיים
  תכנון, יעוץ, התקנה, בדיקה ומכירה של סיבים אופטיים אם ברצונכם להגביר את הקצב, להעלות הילוך ולשדרג את תשתיות התקשורת של העסק, כדאי שתפעלו מהר ותעברו לטכנולוגיה אופטית מתקדמת, מגמה שתופסת תאוצה...
  המשיכו לקרוא >
  תקשורת אופטית
  התקשורת האופטית היא אחד הפתרונות המתקדמים ביותר המשמשים כיום להעברת מידע ממקום למקום. אם עדיין לא שמעתם על יתרונותיה, הרי שהגיע הזמן, לפניכם כל הפרטים. תחום התקשורת משמש אותנו יותר ויותר...
  המשיכו לקרוא >
  רשת מחשבים לחברות ועסקים
  בעידן הטכנולוגי, המחשבים הפכו להיות חלק מרכזי מהעסק, אולם כדי לייעל את פעילותם ועל מנת לחסוך באמצעים, חשוב כי כולם יהיו מחוברים לאותה הרשת. מהי רשת מחשבים ומה תפקידה במשרד...
  המשיכו לקרוא >
  תקשורת מחשבים
  תעצרו רגע לחשוב איך היינו חיים ללא תשתיות תקשורת? לא מצליחים? ברור, כל כך התרגלנו להן שאנחנו מבחינים עד כמה אנחנו צריכים אותן כשאין. חשיבות תקשורת המחשבים חיונית לנו כיחידים...
  המשיכו לקרוא >
  תקשורת טלפוניה
  אחת המחלקות החשובות בכל עסק היא ללא ספק מחלקת התקשורת. בעזרת תקשורת ניתן לקדם את הפעילות העסקית, ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים, לתקשר עם העולם החיצוני וכן לשמור על תקשורת...
  המשיכו לקרוא >
  עוד ב - שירותי החברה
  TOMER TOMER
  מעוניינים בתכנון והקמת תשתיות חדשות או שדרוג תשתיות קיימות?
  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   כל הסיבות לבחור באשר תקשורת

   ניסיון של שנים במתן פתרונות תקשורת ואינטגרציה

   20

   מעל 20 שנות מוניטין

   100

   מעל 100 שנות ניסיון מצטבר

   1000

   מעל 1000 לקוחות מרוצים

   אשר תקשורת - שירותים בפריסה ארצית
   מדוע אנחנו?

   אמינות מעל הכל!

   מעל 1000 לקוחות מרוצים

   שירות בפריסה ארצית

   מעל 100 שנות ניסיון מצטבר

   איכות ללא פשרות

   מוניטין של מעל 20 שנה

   מאמרים

   חברת “אשר תקשורת” היא חברה בפריסה ארצית אשר מתמחה במתן פתרונות ואינטגרציה בתחומי התקשורת. חברת אשר תקשורת מספקת שירותים לחברות המובילות במשק. המוניטין הטוב של החברה הולך לפניה, והוא מבוסס על עשרות לקוחות מרוצים. הצוות המקצועי של אשר תקשורת מעורב בפרויקטים גדולים ומורכבים.

   עוד ב - ללא קטגוריה

   פתרונות תקשורת לעסקים – המקצועיות קובעת

   לכל ארגון יש כאמור צרכים ספציפיים משלו, תקציב ויעדים שונים. ולכן כל ארגון מבצע את הבחירות שלו בהקשר הזה – רק חשוב להבין בנושא שירותי התקשורת כמו גם פתרונות תקשורת לעסקים אסור להתפשר, וחייבים לבחור בטוב ביותר. שירותי תקשורת שיסופקו לארגון שלכם בצורה לא טובה עלולים להסב לו נזק חמור ומשמעותי גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט התדמיתי. ולכן חשוב להתקשר עם חברת פתרונות תקשורת לעסקים שאתם סומכים עליה, עם אחריות ומקצועיות.
   פנו עוד היום לחברת 'אשר תקשורת' המספקת פתרונות תקשורת לעסקים.

   פתרונות תקשורת לעסקים – מה צריך

   לא כל ארגון זקוק לכל השירותים בכל נקודת זמן. הדבר מושפע מצרכי הארגון, מהשלב בו הארגון נמצא מבחינה גדילה והתפתחות, והן נגזר כמובן מהתקציב ומרמת הסיכון בסביבה העסקית בה פועל הארגון. מכל אלו נגזר סל שירותי התקשורת של הארגון, ולכל ארגון כמובן צרכים ספציפיים משלו שלא ניתן להתעלם מהם. כמובן שכל ארגון צורך את שירותי התקשורת להם הוא זקוק, כולל תמיכה טכנית, תחזוקה, עדכוני תוכנה ומתן מדרג הרשאות לעובדים. אלו דברים שחייבים להיות מנוהלים באופן שוטף. בהקשר הזה נציין כי יש ארגונים אשר מנהלים בעצמם את שירותי התקשורת ויש ארגונים שלא יכולים לנהל בצורה מקצועית ורציפה את האספקט הזה על ידי עובדים פנימיים, ולכן יש חברות תקשורת אשר מספקות את שירותי התחזוקה והתמיכה עבור אותם חברות וארגונים.

   פתרונות תקשורת לעסקים – מה כלול

   שירותים טיפוסיים במסגרת פתרונות תקשורת לעסקים כוללים למשל אינטרנט מאובטח לעסקים, חדרי ישיבות חכמים, מערכות כריזה, טלוויזיה במעגל סגור, תשתית סיבים אופטיים, טלפוניה ומרכזיה, שירות ניהול ענן, מערכות סאונד, סריקת לייזר, מערכות תקשורת לשיתוף תכנים, רשת אינטרנט פנימית לעובדים ועוד.

   פתרונות תקשורת לעסקים

   כאשר מסתכלים על פתרונות תקשורת לעסקים יש הרבה אספקטים ושירותים הכלולים בכך. ארגונים ועסקים בעולם של היום נדרשים לספק מענה מתקדם ומיידי, איכותי ויציב – ברובד הדיגיטלי והאינטרנטי. ולכן כל תחום שירותי התקשורת והמחשוב לעסקים הוא תחום חשוב מאין כמוהו אשר חייב להתבצע על ידי גורם מקצועי ואמין.

   פתרונות תקשורת – מכלול שלם

   חשוב להבין שארגון מתקדם בעולם של היום נדרש להטמיע בתוכו כמה וכמה פתרונות תקשורת במקביל, על מנת למקסם את הרווח של הארגון ואת שביעות הרצון של הלקוחות והעובדים. ולכן מומלץ מאוד לבצע תכנון ומיפוי מסודר של צרכי הארגון עם חברה המספקת פתרונות תקשורת ומחשוב, ולהצעיד את הארגון אל הטעמת פתרונות התקשורת הנחוצים עבורו.

   פתרונות תקשורת – שירותי ענן

   עסקים וארגונים רבים בוחרים להיפטר משרתי אחסון שתופסים שטח פיזי בארגון, ובמקום זאת לאחסן את המידע בענן, בצורה קלה ופשוטה. באופן הזה נחסך השימוש בשטח פיזי יקר כמו גם אספקט הניהול והאבטחה אשר עובר לידיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי תקשורת וענן. השירות כולל אירוח על גבי שרתים חיצוניים שיושבים פיזית הרחק מהארגון עצמו, כולל אבטחה ושירות טכני במידת הצורך. השירות גם כולל גיבויים ואבטחה קפדנית למניעה אפשרית של פריצות וגניבת המידע.

   פתרונות תקשורת – מרכזית IP

   במסגרת פתרונות תקשורת כלול שירות של מרכזית IP שניתן לשלב. השירות כולל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת נהל את כלל שיחות הטלפון המבוצעות בארגון דרך רשת האינטרנט בצורה מרוכזת ויעילה – לבקרה ולחסכון בעלויות. הדבר מייתר את השימוש במרכזיו מיושנות שהן אנלוגיות.

   פתרונות תקשורת – אילו פתרונות קיימים?

   במסגרת הקטגוריה של פתרונות תקשורת ישנם שירותים ומערכות רבות כמו למשל מרכזיות ומערכות טלפוניה, תשתיות אינטרנט, טכנולוגיית ענן ואחסון בענן, פתרונות לבקרה ויעילות בארגון, מערכות כריזה, מערכות ספירת עובדים, חדרי ישיבות חכמים, מערכות אזעקה ועוד. כמובן שלא כל ארגון זקוק לכל הפתרונות ובכל נקודת זמן – ולכן ארגונים חכמים פונים לחברה המספקת פתרונות תקשורת ומבצעים מיפוי של הצרכים לצד התקציב, ובוחרים בקפידה ובתכנון משותף את סל שירותי התקשורת עבור הארגון הספציפי.

   פתרונות תקשורת

   כאשר מדברים על פתרונות תקשורת לעסקים הכוונה למגוון של שירותים ומערכות אשר מייעלות את תפקוד העסק, משפרות את השירותים שהוא מנגיש ללקוחותיו ומייעלות את כלל התפקוד של הארגון, גם באספקט הבטיחות וההגנה. כדי לעשות סדר בדברים ריכזנו ב'אשר תקשורת' עבורכם כמה טיפים חשובים ומידע מועיל בנושא.

   אשר תקשורת - שירותי אינטגרציה מתקדמים

   התאמה מלאה לצרכי התקשורת שלכם

   אין ספק שהשימוש בסיבים האופטיים נעשה פופולרי ביותר בעסקים ובמוסדות ולו רק בגלל היתרונות שהם מציעים. בעזרת השימוש בטכנולוגיה האופטית תוכלו לשפר את התקשורת העסקית מן הקצה אל הקצה וליהנות מתשתית תקשורת יעילה, בטוחה ומהירה יותר במידה משמעותית. אנו באשר תקשורת מתמחים בתכנון, ייעוץ, התקנה בדיקה והיתוך סיבים אופטיים תוך שמקפידים על התאמה מלאה לצרכי התקשורת שלכם ומספקים תמיכה מלאה לכל אורך התהליך.

   אשר תקשורת - פתרונות תקשורת לעסקים

   לשפר את מערך התקשורת של העסק שלכם

   תקשורת המבוססת על העברת מידע באמצעים אופטיים נחשבת למיטב הטכנולוגיה בתחום. אנו באשר תקשורת מתמחים במתן פתרונות אופטיים לעסקים, תוך שמספקים שירותי ייעוץ, תכנון, בדיקה, התקנה והיתוך של סיבים אופטיים. למציאת הפתרונות המתאימים ביותר לצורכי התקשורת של העסק שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את המענה המושלם והמדויק ביותר.

   אשר תקשורת - פתרונות תקשורת למוסדות

   איך בוחרים את תשתית התקשורת המתאימה?

   כמובן שהן התשתית המסורתית יותר והן התשתית החדשנית מחזיקות לזכותן יתרונות רבים וכן לכל אחת גם החסרונות שלה. אי לכך על מנת להגיע לבחירה נכונה, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי אשר יספק הכוונה ויעזור לכם להבין את הצרכים שלכם ולהתאים להם תשתית תקשורת אשר תיתן את המענה המושלם. הבחירה הנכונה היא כזו שמתחשבת בעסק ובצרכיו תוך שמשאירה מקום לצמיחה והתפתחות עתידית ולכן ישנה חשיבות רבה לחברה עמה מחליטים לשתף פעולה לצורך התהליך.

   תשתיות תקשורת לעסקים ולחברות

   המחשבים והאינטרנט הם חלק מהותי לא רק בחיי היומיום שלנו, אלא גם במסגרת העסק. הם מאפשרים לנו להעביר מידע פנימי במהירות ובקלות, והם מספקים לנו גישה נוחה גם ללקוחות, לספקים, לשותפים פוטנציאליים ולמשתמשי קצה מעבר לים. תשתיות תקשורת לעסקים הן הבסיס שעליו מתנהלת הפעילות באופן שוטף, ובאמצעותן אנחנו משתפים מידע, מקבלים נתונים ומתקשרים טוב יותר עם כל אדם ועם כל ארגון. חברת אשר תקשורת תסייע לכם בתכנון והתקנת התשתית שלכם, כדי להבטיח עבודה יעילה ונכונה כבר מהצעד הראשון.

   תשתיות תקשורת לעסקים – מה חשוב לדעת?

   ככלל נהוג לסווג תשתיות תקשורת לעסקים (ובכלל) לשני סוגים עיקריים – רשת חוטית ורשת אלחוטית. לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה:
   • הרשת החוטית אמינה, עמידה יותר בפני הפרעות ומאפשרת העברה מהירה מאוד של מידע
   • מצד שני, הרשת החוטית מגבילה את החיבור בין המחשבים והציוד, ומשפיעה גם על האסתטיקה
   • הרשת האלחוטית חוסכת את הצורך בחוטים ובכבלים, ומספקת טווח תנועה רחב יותר
   • מצד שני, הרשת האלחוטית עשויה להתאפיין ברמות קליטה שונות בין מחשבים שונים באותה רשת, וכן היא חשופה יותר להאזנות וגלישת מידע
   לאור כל אלה, אין ספק שנדרשת מחשבה מעמיקה שתאפשר לכם לקבל החלטות טובות יותר לתועלת העסק שלכם. תשתיות התקשורת הטובות ביותר חייבות לספק מענה מדויק לאופי הפעילות שלכם, ולצרכים המקצועיים והעסקיים שהגדרתם. בעבודה עם מומחים לתכנן ולהתקנת תשתיות מתקדמות תוכלו לקבל את כל ההחלטות הטובות ביותר, וכן לאתר פתרונות שיבטיחו לכם העברה מהירה ובטוחה של מידע על גבי הרשת.

   תשתיות תקשורת מקצועיות לעסקים

   העסק שלכם זקוק לתכנון אופטימלי של תשתיות תקשורת לעסקים, ועם הליווי המקצועי והייעוץ של חברת אשר תקשורת אתם ללא ספק בנתיב הנכון. כך תוכלו לבחון את החלופות הקיימות, להבין את היתרונות ואת החסרונות שלהן, ולקבל החלטות בצורה רציונלית ויעילה יותר. בעזרת המומחים ועם שירות ברמה הגבוהה ביותר, העסק שלכם עומד לקבל את מעטפת השירותים האידאלית שתבטיח לו תקשורת אפקטיבית ורשת חזקה שתדע להתמודד גם עם עומסים גבוהים יותר, ועם כל דרישות אבטחת המידע המתאימות.

   קבלן תשתיות תקשורת מומלץ

   תקשורת יעילה היא הבסיס להצלחה עסקית. ראשית, תשתיות התקשורת מאפשרות העברת מידע בין המחשבים בתוך הארגון וגם ביניהם לבין גורמים מחוצה לו, במהירות וברמת אבטחת מידע מרבית. בנוסף על גבי תשתיות אלה פועלת גם מערכת הטלפוניה, שבלא מעט עסקים חייבת לכלול שלל שלוחות, ועוד מרכיב חשוב שנשען על גבי תשתית חיונית זו הוא מערכת המיגון והאבטחה. בהתאם כשמחפשים קבלן תשתיות תקשורת מומלץ בחום לא להתפשר אלא לבחור את הטוב ביותר. אשר תקשורת כבר הקימה רשתות תקשורת עבור חברות מהמובילות בארץ וכמו כן היא אחראית על התחזוקה השוטפת של תשתיות יקרות ערך במקומות רבים נוספים.

   מה מאפיין קבלן תשתיות תקשורת מומלץ?

   היכרות מעמיקה עם כל פתרונות התקשורת, כולל המתקדמים ביותר - הבסיס לפריסת רשת תקשורת יעילה ותחזוקה נכונה הוא בקיאות מקצועית ולמידה מתמדת של תחום שלא מפסיק להתפתח ולהשתכלל.
   ניסיון - מרכיב חשוב במיוחד אשר מבטיח זיהוי בעיות עוד לפני שהן נוצרות ובהתאם מציאת מענה יעיל.
   יכולת להתאים תשתית אופטימלית לכל צורך - אשר תקשורת מתמחה במתן פתרונות אינטגרציה הכוללים מערכות מחשבים, טלפוניה, כריזה ומערכות מתח נמוך.
   אמינות - פערי הידע המובנים בין הלקוח לבין קבלן התשתיות עלולים להיות מנוצלים לרעה בהיעדר יושרה מוחלטת.
   יעילות - קבלן תשתיות תקשורת יעיל הוא גם זה שיכול לספק הצעת מחיר משתלמת עבור כל שירות, מבלי לפגוע בטיב העבודה או באיכות הציוד שמרכיב את המערכות הנדרשות.

   הקמה ותחזוקה של רשתות תקשורת מתקדמות

   עם רזומה מקצועי מרשים שכולל הקמת תשתית תקשורת בתחנות חדשות של חברת החשמל, חידוש תשתית במכללה האקדמית גורדון, תחזוקת רשתות בשורה ארוכה של קיבוצים, אחריות על התפעול השוטף של רשת התקשור בכל המפעלים של תע"ש ועוד לקוחות כגון פרטנר, משטרת ישראל ויוניליוור, אין ספק שאשר תקשורת מהווה קבלן תשתיות תקשורת מומלץ במיוחד.
   הסטנדרטים הגבוהים מאוד שלנו באים לידי ביטוי בכל סוגי השירותים, עם כל לקוח, בין אם מדובר על עסק קטן ובין אם זהו ארגון גדול - כך שאתם תדעו בוודאות שיש לכם את התשתית האופטימלית להצלחה ותוכלו להפנות את מלוא תשומת הלב לניהול העסק.

   היתרונות של חברת אשר תקשורת לעסקים

   חברת אשר תקשורת מגיעה עם שנים רבות של ניסיון בתחום הזה, כך שאם אתם רוצים להפקיד את בניית תשתית התקשורת של העסק שלכם בידי הטובים ביותר – עם חברה כזו אתם בידיים טובות. בנוסף, החברה מציעה שירותים מגוונים לכל בעלי העסקים, בין אם זה בתחום הטלפוניה, המחשבים או הייעוץ, כך שתוכלו לפנות אליה עם כל שאלה ובקשה. השירות ניתן בפריסה ארצית והזמינות מרבית, אז למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום למספר: 1700-505-616 ותראו שגם אתם, כמו כל מי שכבר פנה אל החברה, תצאו מרוצים.

   למה חשוב לפנות אל קבלן תשתיות תקשורת?

   ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על פתרונות תקשורת, מדברים על פתרונות שניתנים לנו בתחומים שונים ומגוונים, כמו למשל:
   • סיבים אופטיים
   • טלפוניה
   • מחשבים
   • כריזה
   • מערכות מתח נמוך
   בנוסף, כמובן שבכל תחום כזה תוכלו לקבל שירותי ייעוץ מקצועיים, מה שאומר שלא תצטרכו לקבל בעצמכם את ההחלטה לגבי תשתית התקשורת הנכונה לעסק שלכם. למעשה, קבלני התשתית יגיעו, ישאלו אתכם את כל השאלות הנכונות מבחינת תפקוד העסק היום ובעתיד, ובהתאם לכך הם יוכלו להציע לכם פתרונות שונים בתחום התקשורת.

   שירותי תשתיות לתקשורת כדאי לקבל מהטובים ביותר בתחום

   יש לכם התלבטות לגבי השאלה באיזה קבלני תקשורת כדאי לכם לבחור? אתם לא בטוחים מי יוכל לבצע אצלכם בעסק את העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר? אם כך, אין ספק שהגיע הזמן שתכירו את חברת אשר תקשורת. החברה מגיעה עם הרבה מאוד ניסיון, מציעה שירות בפריסה ארצית ונותנת שירותים מגוונים תחת קורת גג אחת. לכן זה לא משנה איזה סוג של שירות בדיוק אתם רוצים להזמין, כי בין אם תרצו שיתקינו אצלכם סיבים אופטיים ובין אם אתם זקוקים לשירותים נלווים אחרים, כאן תוכלו לקבל את הכי טוב שיש. החברה זמינה עבור כל הלקוחות שלה תמיד במספר: 1700-505-616, אז למה שלא תתקשרו לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני עוד היום? אתם תראו שכאן תיהנו מהשילוב בין מקצועיות, אדיבות ללקוח והצעות מחיר טובות, כך שאין ספק שהחוויה כולה תהיה טובה.

   אשר תקשורת - שירות מקצועי בפריסה ארצית

   פתרונות תקשורת לעסקים ולמוסדות

   חברת “אשר תקשורת” היא חברה בפריסה ארצית אשר מתמחה במתן פתרונות ואינטגרציה בתחומי התקשורת. לקוחות החברה נהנים משפע של פתרונות ושל שירותים תחת קורת גג אחת הכוללים גם ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך. מערכות התקשורת של אשר תקשורת אמינות ויציבות ובנויות לתת מענה לזמן הארוך. החברה מאמינה שלקוחותיה צריכים להתפנות מהעיסוק במערך התקשורת של העסק, על מנת להפנות את מרצם לניהול העסק, ולהשאיר למומחים שלנו לעשות זאת בשבילם בצורה הטובה ביותר. בעזרת פתרונות התקשורת והאינטגרציה של אשר תקשורת ניתן להתייעל ולחסוך בהוצאות בצורה משמעותית.

   אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לעשרות הלקוחות שכבר עובדים אתנו, ונשמח לראות אתכם נהנים מפתרונות תקשורת ואינטגרציה מתקדמים, אשר ייקחו את העסק שלכם לשלב הבא. לפרטים נוספים או לקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר או השאירו את פרטיכם ואחד מנציגי השירות שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

   מעוניינים בתכנון והקמת תשתיות חדשות או שדרוג תשתיות קיימות?
   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

    מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
    X

    מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

    השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

     We can connect you BETTER
     מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
     Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support