ארונות תקשורת

אנו חיים בתקופת מהפיכת המידע. זוהי איננה עוד סתם מהפיכה אלא מהפיכה וירטואלית. מהפיכה זו היא לב ליבו של חיינו. אנחנו נושמים את המידע, חיים אותו, צוברים אותו ומאחסנים אותו, מעבירים אותו מפורמט כזה לאחר, ואפילו ישנם עסקים העוסקים בריגול תעשייתי. כלומר, עסק אחד מנסה להשיג מעסק המתחרה את הדבר היקר לו ביותר והוא המידע.

הקצאת מקום באמצעות ארונות תקשורת

ארונות תקשורת מאפשרים למידע לזרום בכל מיני צורות, הן בארגון והן מחוץ לו, זאת בעזרת אינטרה – נט, טלפוניה, מיילים, תקשורת פנים ארגונית, אלה הן טכנולוגיות חשובות מאין כמותן לארגון. ארונות תקשורת, הם אלה המספקים לציוד התשתיות את התנאים הטובים ביותר לקיום שלו כלומר – אבטחה, הגנה, שמירה על טמפרטורה נאותה וארגון הכבלים.

איך מזהים ארונות תקשורת?

לא קשה לזהות ארונות תקשורות וזאת באמצעות הכבלים הרבים המאפיינים אותם, על גבי הכבלים עוברים נתוני תקשורת הן בתוך הארגון והן מחוצה לו. למעשה ארונות אלה הן מרכז עצבים תקשורתי, מהם יוצאים כבלי התקשורת לכל המקומות בארגון. ארונות אלה מסייעים לארגון לרכז במקום אחד את כל מרכזי התקשורת, ועניין זה מקל בצורה רבת משמעות על התחזוקה, על האבטחה ועל הבקרה של הציוד הכה יקר לכל ארגון וארגון.

כאשר מדובר על ארגון הנמצא ביותר ממקום אחד, אפילו ביותר ממספר ערים או מספר מדינות מתעורר הצורך לעשות שימוש בפסי תקשורת רחבים על מנת להעביר מידע בין המדינות באמצעות שיחות וידאו, יש לבחור את ארונות התקשורת המתאימים לתפקוד יעיל ולא רק, אלא גם רציף של הארגון שכן תארו לעצמכם מצב שבו בתוך הארגון הטלפונים מנותקים לשעה או יותר כניסת או הוצאת שיחות או מצב בו הרשת צונחת, כלומר, אין אפשרות להתעדכן בנתונים אשר הינם קריטיים מאין כמותם. כאשר הארונות מתאימים והתחזוקה הרבה שלהם מיטבית הארגון יכול לפעול על הדרך הטובה ביותר עם יכולת אופטימאלית.

תשתית אופטית

תשתית תקשורת אופטית הינה פתרון מתקדם ביותר, היא כוללת כבלים אופטיים וציוד אופטי המאפשרים העברת מידע במהירות גבוהה מאוד ובאיכות אופטימאלית והיא מספקת מענה לצרכים המרובים של חברות שונות בכל העולם. לתשתית האופטית יתרונות מרובים, התחזוקה הינה קלה וכמו כן פשוטה, העברת המידע הינה מהירה, במיוחד בהשוואה לטכנולוגיות אחרות ולא בכדי זהו הפיתרון היותר מועדף על חברות רבות. אלה מבקשות ליהנות מפס גבוה, זה מאפשר העברת מידע על ידי אמצעים מובילים כמו גם איכותיים.

סוגי ארונות תקשורת

קיימים כמה סוגי ארונות תקשורת:

 • ארון שרתים לציודים רבים בעבור התקנה מתחתיו של ארון תקשורת יחיד מרכזי.
 • ארון גבוה המיועד לציוד רב.
 • ארון בעל עומק של 1100 מ”מ לו יכולת התקנת ציוד תקשורת משני צדדיו של הארון על מנת לנצל באופן מרבי התקנת ציוד ותשתיות בארון עצמו.
 • ארון בעל רוחב מותאם לשם התקנת ציוד תקשורת כסטנדרט על גבי מסד “19.

לכל הארונות ציוד נלווה, אבזור מתאים, מידות תואמות וציוד נלווה לארון תקשורת רשת מחשבים.

חברת “אשר תקשורת שירותי אינטגרציה מתקדמים” היא בין המובילות בתחומה, פנו אלינו עוד היום וקבלו את השירות המקצועי ביותר בתחום סיבים אופטיים, תקשורת מחשבים, תקשורת טלפוניה ומערכות מתח נמוך.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support