גלישה מהירה באינטרנט

כולנו אוהבים לראות את האתרים שאנחנו מגיעים אליהם נטענים תוך זמן קצר במיוחד. בנוסף יש מקרים רבים שבהם אנחנו עובדים אונליין ולכן גלישה מהירה באינטרנט הופכת לחיונית במיוחד. תכנון נכון של התשתית שמאפשרת את החיבור לאינטרנט והקפדה על מספר דגשים חשובים מבטיחים מקסימום מהירות ואיתה גם מקסימום שביעות רצון. הקמת תשתיות תקשורת, תחזוקתן ושדרוגן הם תחומי המומחיות של חברת אשר תקשורת המקצועית והמנוסה.

איך להבטיח גלישה מהירה באינטרנט?

 • תשתית מתקדמת - בהקשר זה כדאי להכיר את הסיבים האופטיים, שבזכותם מהירויות הגלישה זינקו באופן משמעותי בשנים האחרונות.
 • שילוב מושכל של רשת חוטית עם אלחוטית - את המחשבים הנייחים כדאי לחבר עם כבלים. כבלים הם פתרון אפקטיבי גם במקומות אטומים שהאותות האלחוטיים לא מגיעים אליהם.
 • מיקום מושכל של הראוטר - קרוב ככל האפשר אל המקומות שבהם מתבצעת גלישה דרך ה- Wi-Fi.
 • הימנעות מהצבת מראה בקרבת הראוטר - מראות, וכך גם משטחים מתכתיים, מחזירים את אותות ה-Wi-Fi ופוגעים בביצועים של הרשת האלחוטית.
 • שדרוג ביצועי הנתב - למשל באמצעות החלפת אנטנה, כולל שימוש בדגמים שמאפשרים שידור לכיוון ספציפי כך שהוא גם ממוקד היטב ולכן עוצמתי יותר.

גלישה מהירה באינטרנט - ציוד איכותי, התקנה חכמה

ככל שהטכנולוגיות הרלוונטיות משתכללות, כך גדלות גם האפשרויות שלנו אבל גם הציפיות. מה שהוגדר בעבר "גלישה מהירה באינטרנט" ייחשב היום לקצב צב, וגם ריבוי המשימות שנשענות על חיבור לרשת, בכל מחשב ובכל עמדת עבודה, מחייב חיבור עוצמתי במיוחד.

כשמקפידים את מלאכת חיבור המחשבים לרשת בידיים מקצועיות ומיומנות התוצאות בהתאם. המלצה זו תקפה בכל מקום, ובפרט בעסקים ובארגונים שבהם ישנה כמות גדולה יחסית של מחשבים מכל הסוגים, לפעמים הטלפוניה נשענת אף היא על הרשת, במקרים אחרים האורחים מוזמנים להתחבר ל-Wi-Fi ובאופן כללי נדרשים ביצועים ברמה גבוהה במיוחד.

אשר תקשורת הינה אחת החברות המובילות בארץ בכל הנוגע לתשתיות תקשורת ומחשוב. לחברה ידע ספציפי ומעמיק מאוד לגבי לסיבים אופטיים, וגם באשר לסוגים אחרים של תשתיות, וכן מחויבות מלאה לספק את הפתרונות האופטימליים לכל לקוח ולקוח - כך שאתם תוכלו ליהנות מחיבור עוצמתי, יציב ואמין לאינטרנט.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support