חשיבותו של ארון התקשורת

ארון התקשורת הוא הלב של התשתית החיונית הזו בעסקים, ארגונים ואפילו במבנים רבי קומות שבהם יש מערכות בקרה רבות. בארונות אלה נמצאות מרכזיות IP, כבלים רבים, בחלק מהמקרים תשתית אופטית, שקעים, שלוחות ועוד ועוד - כך שמובנת חשיבותו של ארון התקשורת. בהתאם גם התקנת ארונות שכאלה וגם תחזוקתם השוטפת, כולל שדרוג במידת הצורך, הם פרויקטים שרק חברה עתירת ניסיון כמו אשר תקשורת יכולה להבטיח ביצוע מושלם שלהם - להבטיח ולקיים.

איך משפיעה חשיבותו של ארון התקשורת על תחזוקתו?

 

 • סדר וארגון - ארון תקשורת בחברה גדולה, ובעצם כמעט בכל מקום, מכיל כמות גדולה מאוד של פריטים - כולל עשרות ולעתים אפילו מאות שלוחות. על-מנת להתנהל ביעילות, חשוב לשמור על סדר וארגון בתוכו, וכמובן לבחור מלכתחילה ארון גדול מספיק. הסדר והארגון מחייבים גם תיעוד מפורט, במהלך התקנת ארונות תקשורת וגם כשמבצעים בהם שינויים משמעותיים, כך שגם בפעם הבאה שתידרש פעולה כלשהי הקשורה לארון אפשר יהיה לגשת בקלות ובמהירות בדיוק למרכיבים הרלוונטיים.
 • גמישות מרבית - המציאות הנוכחית מחייבת תגובה מהירה לשינויים, ובהקשר של ארונות התקשורת גמישות באה לידי ביטוי באפשרות להגדיל את נפח הפעילות במינימום משאבים.
 • בקרת אקלים - דגש חשוב במיוחד על-מנת להגן על הציוד הרגיש שבתוך הארון. 
 • אבטחת מידע - במקומות שבהם ארון התקשורת עלול להיות חשוף גם לגורמים לא מורשים, חשוב לנקוט באמצעי הגנה שימנעו נזקים, בין אם במזיד ובין אם בטעות.

 

תכנון מדויק ויישום מושלם

חשיבותו של ארון התקשורת מחייבת להקדיש תשומת לב רבה לתכנון שלו, ועוד קודם לכן לאפיון מדויק של הצרכים שאותם הוא אמור למלא כך שניתן יהיה למלא אותם ביעילות מרבית. גם יישום הארון חייב להיות מוקפד במיוחד - וזוהי המומחיות של חברת אשר תקשורת שכבר יצרה, תפעלה ושדרגה ארונות תקשורת מסוגים שונים אצל מגוון רחב של לקוחות.

שירות זה, כמו שאר שירותי החברה, מבוצע מתוך תחושת אחריות ושליחות גם יחד, על בסיס ידע מקצועי רחב היקף וניסיון של שנים רבות מאוד בתחום תשתיות התקשורת. 

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support