מחשוב המשרד

אין היום עסק שאינו ממוחשב, וגם כאשר העבודה היא חיצונית, אז חלק מהעבודה יעשה במחשב מהבית. כל העסקים היום עובדים בעזרת מחשוב משום שגם התקשורת עם הרשויות נעשית דרך הרשת וחייבים להתחבר אליה בכל מקרה. מחשוב לעסק אינו דבר של מה בכך, משום שיש לקחת בחשבון כמה גורמים ובעיקר תכנון לטווח ארוך. בדקו מה חובה שיהיה לכם בעסק עם מומחי מחשבים ועשו את זה נכון. הסכנות של מחשוב לא מקצועי ולא מתאים לעסק יכול לחשוף אתכם לפריצות מבחוץ כמו גם לגניבת מידע, חבלה ברשת והשבתת העסק שאינו יכול לנהל מלאי, לעקוב אחר הנהלת החשבונות או לקיים קשר עם הספקים והלקוחות בשל כך.

ארגון הרשת במשרד

המחשוב בעסק מאפשר לאנשים לעבוד על המחשבים בכל תפקידי העסק והתחייבויותיו ללקוחות, בין אם מדובר בשירות סליקה ושירות לקוחות, או אספקת מוצרים או ניהול המידע שלהם אצלכם. המחשוב מחליף את המדפים העמוסים בקלסרים ובטפסים של פעם, ומאפשר מעקב ובקרה על כל מרכיבי העסק ויחידותיו. מחשוב המשרד פירושו ארגון של כל היחידות בעסק כך שיהיו מחוברות זו לזו ולמאגר המידע והנתונים של העסק שלכם, מבלי שאפשר יהיה לחדור אליו מבחוץ או לחשוף אותו לעיניים זרות. חשבו על רשת שלמה של מחשבים שבהם מותקנות התוכנות שאמורות להחליף טפסים ותיקיות, וזוהי תמונת המחשוב החדש.

רשת איכותית ויציבה

רשת מחשוב חייבת להיות על שרתים שיבטיחו את היציבות והעצמאות שלה, בלי תלות בספקים אחרים. רשת מחשוב טוב הנעזרת בגיבויים של אספקת אינטרנט ולא רק כוח, וגיבויים נוספים לכל המידע השמור אצלכם במאגרים, כדי שאפשר יהיה לשחזר אותם במקרה של תקלה. מערכות ניהול המלאי ומערכות ניהול לקוחות, מערכות הנהלת חשבונות ורישום כספים – הכנסות והוצאות – הגיבוי להן חייב להיות בתמיכה נאותה וללא פשרות. הן חייבות להיות נגישות בקלות כך שלא תהיה בעיה בהפעלתן, ידידותיות למשתמש כך שלא תצטרכו לבזבז זמן רב הדרכות, אמינות טכנית כדי שלא תצטרכו להיות צמודים לתמיכה הטכנית, וכמובן מאובטחות בקפדנות על ידי מנהלי אבטחת המידע כך שלא יקרה ולו כשל אחד שישתק את הרשת והמערכות.

הטמעה של מערכות מידע

הטמעת רשת המחשוב נעשית על ידי חברה שיש לה הניסיון והידע הדרושים, יחד עם מיומנות ופתרונות בשטח לכל בעיה או לכל צורך ספציפי של העסק שלכם. בדרך כלל, רשתות מחשוב משתמשות בתוכנות מחשב שקיימות בשוק כדי למחשב עסק, אולם יש לוודא שמערכת זו מתאימה לצרכים שלכם ובעיקר על הצורך בקישור מאובטח לאינטרנט, שרת קבצים ושרת דואר, קישור בין המחשבים בעסק עמו כך שיהיו מסונכרנים עם כל המכשור כמו המדפסות והסורקים, ושרכיבי התקשורת יענו על כל הדרישות הספציפיות שלכם בעסק, כמו מכשירי הסלולר שאתם אתם עובדים והסנכרון שלהם עם המחשבים בעסק.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support