אביזרי תקשורת

התקנת תשתית אינטרנט , תחזוקתה ושדרוגה מחייבות תשומת לב לשורה ארוכה של פרטים, כולל כאלה קטנים יחסית אבל בעלי השפעה בלתי מבוטלת על איכות הביצועים בסופו של דבר. בהתאם גם בחירת אביזרי תקשורת היא פעולה שרק אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים יכולים לבצע כך שהתוצאה תהיה זו הרצויה. לחברת אשר תקשורת ידע מקצועי רחב היקף ומחויבות מלאה למתן שירות אופטימלי לכל לקוח, כך שתוכלו להיות בטוחים שגם הרשת אצלכם בעסק או בארגון תורכב מהציוד המתקדם ביותר.

הסוגים השונים של אביזרי תקשורת

ניתן לחלק את אביזרי התקשורת למספר קטגוריות עיקריות:

 • אביזרים לתשתיות אופטיות - קטגוריה זו כוללת רכיבים פסיביים (מפצה דיספרציה קבועה, מפצה דיספרציה מתכוונן, מבודדים, מתאמים, מגשרים, סירקולטורים ועוד, (רכיבים אקטיביים)רפלקטורים, מגברים אופטיים, מייצבי רוחב פס אולטרא צר) וסטריפרים.
 • אביזרים לרשתות IP - ובפרט כבלים ומחברים.
 • אביזרים לרשתות אלחוטיות - ובמיוחד נתבים איכותיים שהם אלה שקובעים את יעילות השימוש ברשת.
 • אביזרים למערכות מתח נמוך - כולל מיקרופונים, רמקולים, מגברים וגם מצלמות אבטחה.

וכמובן שישנם עוד אביזרים רבים המשמשים לתקשורת מחשבים ותקשורת טלפוניה, ואת כולם יש לבחור באופן מושכל.

אביזרי תקשורת

אביזרי תקשורת - איך להבטיח יחס עלות תועלת משתלם במיוחד ?

הצטיידות באביזרים השונים שמרכיבים את תשתיות תקשורת לעסקים או בארגון היא מהלך שמחייב הן חשיבה לטווח ארוך והן התייחסות לפן הכלכלי. מצד אחד חשוב לבחור אביזרי תקשורת אופטית איכותיים מאוד ועמידים, כך שהתפקוד השוטף של כל המערכות הרלוונטיות בעסק יתאפיין ביציבות ובמינימום תקלות הן בהווה והן בעתיד. מצד שני אנחנו חיים בעידן שבו אי אפשר לבחון רק את התועלת של כל עסקה אלא יש לקחת בחשבון גם את העלות - עם חברת אשר תקשורת תקבלו תמיד את הציוד המתקדם ביותר במחיר המשתלם ביותר.

סיבה טובה נוספת להיעזר בנו היא הידע המקצועי רחב ההיקף והמגוון שצברנו בעבודתנו עם לקוחות מכל הסוגים, כולל חברות מהמובילות בארץ דוגמת סלקום, בזק, חברת החשמל, נמל חיפה ומשטרת ישראל. הניסיון הנרחב מאפשר לאנשי המקצוע בחברה למצוא תמיד את האביזרים המתאימים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם - וכך להבטיח שביעות רצון מלאה.

מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  We can connect you BETTER
  מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:

  אולי יעניין אתכם

  מ יו"ר ומנכ"ל קבוצת
  X

  מעוניינים בשדרוג תשתיות קיימות?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   We can connect you BETTER
   מענה שיווקי מקצועי לכל שאלה:
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support